www.sudzibas.lv Raimonds Brīvlauks Ļoti pavirši veic celtniecības darbus un nelabo savas kļūdas

Raimonds Brīvlauks - Ļoti pavirši veic celtniecības darbus un nelabo savas kļūdas

Raimonds Brīvlauks veic nekvalatītvu remontu, piemēslo telpas un aiz sevīm neko nesavāc. Darbus veic ļoti ilgi un nekvalatatīvi, pēc darbu nodošanas atsakās veikt garantijas labojumus, darbiem, ko ir veicis. Nepilnīgi pārdomā tehniskos risinājumus.
1) Piemēram - skursteņa un jumta savienojuma darbu pārtaisīja un paprasīja par to atsevišķu summu.
Darbi nav veikti līdz šai dienai, lai gan konstatēti pagājušā gada Novembrī.
2) Neprot izviedot balkānu tā, lai ūdens netecētu un nebojātu koka konstrukcijas.
3) Neprot mūrēt kamīna sienu, siena sķībi uzmūrēta.
4) Nenorobežo slīpējamo platību un līdz ar to visa māja putekļos.
5) Kad jāsavāc aiz sevis vienmēr aizbildinās ar to, ka nevēlas darīt.

K

K klients_36 18.03.2021

Varu pievienoties sūdzībai - ļoti pavirši veic celtniecības darbus un nelabo savas kļūdas.