Raibais Suns krodziņš - Apkalpošana

Braucot no Rīgas caur Silguldu, apmeklējām krodziņu Raibais Suns. Pirmām kārtām bij diezgan ilgi jāgaidam kamēr kāds mūs tur pamanija. Un tad kad beidzot ''dāma'' pie mums pienāca, attieksme bij drausmīga un ļoti nelaipna. Nācās šo krodziņu pames un meklēt citu vietu tuvumā, kur remdēt izsalkumu. Jā vēlaties, lai pret jums izturās ar necieņu un attieksmi, ko jūs te vispār meklējat, tad droši varat doties uz turieni. Visiem pārejiem ieteiktu, sameklēt jaukāku vietiņu, kur iestiprināties.

N nero39 02.09.2013

Jums paveicaas, ka aizgaajaat, jo eediens tur ir vienkaarsi pretiigs.

V Vija cerina 02.05.2018
Nepieklajiba

Biju iegajis Zelta verdina pardeveja Lolita nesveicas lur ar launam acim virsu .nu es pilnigi no tada veikala izbegu araa un vairak tur nekad muza nejiesu taka domaju ka nesmu vienigaia klients ko vina ir aizbiedejusi.

V Vija cerina 02.05.2018

...