Raiba pupa - bardaks

Mans viedoklis par Raibo pupu.
Tur valda bardaks un haoss. Viena aukle uz apmēram 30 bērniem, kura uz tiem bērniem histēriski kliedz, vai tas ir normāli? Man žēl savas draudzenes b'erna, kura saka, ka jāpaciešās, jo jāgaida rinda uz valsts bd. Bet tie bērni taču cieš, katru dienu ejot tur garām redzu šo bardaku un nespēju vairs klusēt.

M misis_rtu 06.06.2014

Kurā filiālē tad ir viena aukle uz 30 bērniem?

M mada 16.07.2014

Rāmavas filiālē maijā paņēma klāt bērniņus, kas nāks nākamajā gadā un rezultātā 30 bērni grupā un auklītes fiziski netiek galā un bērni visu dienu kā skudras viens gar otru berzējas!Arī es par šo gājienu esmu ļoti neapmierināta.

P pikolo 25.08.2014

Tā nu gan nav ka bērnus pieskata 1 aukle. Un ja aukle skaļāk sauc bērnus tas nenozīmē ka viņa netiek galā vai histēriski kliedz uz viņiem jo viņai nav ko darīt vai ir slima ar galvu. 25 bērnus vienlaicīgi klusu nevar sasaukt un skaļāk pasaucot viņi dzird ko saka.
Un vispār ka tik gudri d...š, lai pamēģina pašas pastrādāt bērnudārzā ar bērniem.

Aukles dara ļoti labi savu darbu. Viņas var tik apbrīnot, kur viņām tāda pacietība, mīlestība, labestība un tas viss jāsadala uz visiem bērniņiem. Jo daudzi cilvēki nespēj strādāt šādu darbu. Viņas par to vajadzētu arī kārtīgi atalgot, jo tas nav viegls darbs. Paldies auklītēm, kad vispār tādas esat, kuras ar prieku pieskata mūsu bērniņus un sniedz viņiem savu mīlestību... un visu pārējo! :)

S susurs1 05.09.2014

Raibajā Pupā ir pamatīga problēma gan ar darbiniekiem, gan ar tās vadību. Visu laiku mainās aukles uz ko protams bērniem nav viegli reaģēt, var secināt, ka vai nu ir pārāk maza samaksa, vai iekšēji ar kolektīvu un vadību ir kaut kādas problēmas.Tās mājas nav paredzētas 30 bērniem, dažāda vecuma un vēl pie tam ar 3/4 auklēm, it īpaši, ja viens no tiem bērniem tikai rāpo, vai 5 neprot vēl paši ēst.
Mīļie vecāki, domājat kur atstājat savus bērnus!

K kate78 17.09.2014

Mans viedoklis par Raibo pupu-kā labu izdeju var ātri sabojāt, ja vēlme nopelnīt kļūst lielāka par vēlmi, lai bērni dārziņā justos apmierināti un būtu nodrošinātas visas viņu vajadzības, ne tikai paēdināt un izgūldīt!

Vienā mazā telpā sadzīt 30 bērnus-tas ir noziegums un mocības gan bērniem, gan audzinātājām-kad par tādu situāciju izstāstīju sava bērna neirologam viņa bija skarba-bēns atrodoties ilgstoši šādos apstākļos var iegūt psiholoģiskas un neiroloģiskus traucējumus.Bērns visu dienu pavada skaļumā, jo vienkopus tik daudzi bērni nevar būt klusi un mierīgi.Bērnam nav savas telpas un vietas, par matām notiek liela plēšanās, jo tās ir maz un bērni šajā vecumā vēl nemāk dalīties.Un vēl grupā ir jaunie bērniņi, kas visu dienu raud, jo nav vēl adaptējušies dārziņā un pieļauju, ka tādā haosā viņi arī to nespēs izdarīt!!!Individuāla pieeja šādos apstākļos vienkārši nav iespējama.
Man ir jautājums Raibās pupas vadībai:Vai viņi šādos apstākļos gribētu atstsāt savus bērnus???Viela nopietnām pārdomām vecākiem, kuri grib vest savus bērnus uz Raibo Pupu, jo jūs nezināt, ka varbūt vienā dienā solīto 20-23 bērnu vietā būs 30.

W wick 11.10.2014

Aukles tiešām mainās un reti ir tā ka uz vietas tiešām viņss ir tik cik vadība deklamē ka būs. Bet vispār tur ir jauki. Mums patika.
Ja nebūtu tik daudz jāpārmaksā par ēdināšanu būtu palikuši vēl gadiņu un neietu uz valsts jo bērnam tur patika. Bet nu 3.50 nav adekvāta samaksa.

V VanillaSky 09.01.2015

Mūsu pieredze ir tikai pozitīva, auklītes foršas, jo īpaši Baiba.
par logopēdi Sigi bērns sajūsmā, ari progress acīmredzams.

Tiem, kas te sūdzās par vietu- laikam neesat redzējuši citas alternatīvas, kas ir daudz bēdīgākas un nedraudzīgākas bērniem! Ja neapmierina, taču mierīgi varat palikt mājās ar bērnu līdz skolai, tad viss ar nervu sistēmus bus ok un neirologam prieks!

Āra teritorija milzīga un bērni iet ārā, cik bieži vien iespējams, veido un rada un darbojas!
Dārza svētki un pasākumi, kas notiek ir pārdomāti, vasarās uz svētkiem piepūšamās atrakcijas bērniem.
Neko negatīvu nesaskatu, man ir pieredze ar vairākiem dārziņiem, vienmēr ir kāds bērns, kurš kliedz, nekad neesmu redzējusi, ka būtu maz bērnu sporta zāles ietilpības telpā.

Ko tad jūs mokaties, ņemat ar steigu bērnus ārā uz citu, daudz ideālāku vietu!

Un cik esmu novērojusi, ir vecāki, kuriem ir problēmas pilnīgi ar visu un uz līdzenas vietas, kam patīk kašķēties sporta pēc, bet reālie iemesli ir apšaubāmi.

J Jaaanis 14.07.2018

Ņemot vērā, ka sūdzību raksta cilvēks kurš pats nav bijis šajā bērnu dārzā atliek secināt, ka tā ir pretīga konkurentu nomelnošana!
Mans bērns gāja Raibajā pupā 2 gadus un man nav nevienas negatīvas atsauksmes. Grupiņā katru dienu bija divas auklītes un audzinātāja. Pēc pirmā gada bija iespēja iet uz valsts dārziņā, bet izvēlējāmies palikt Raibajā pupā, jo tur bērnam ir neaslīdzināmi labāk par valsts dārziņu. Ja Raibajā pupā varētu palikt līdz pat skolai, ne mirkli nodomājot mans bērns tur paliktu. Arī tagad kad ejam valsts dārziņā regulāri apmeklējam Raibās pupas nometnes.