Raganas Ligzda - Slikts ēdiens

Pagājušo nedēļ iegājām ar vīru pusdienās, pasūtījām no ēdienkartes, maksājām skaidrā naudā, dīvaini šķita, ka netika iedots čeks par pirkumu. Bet sieviete kas atradās aiz kases ap gadiem 55 izskatījās briesmīgi, smirdēja ļoti elpa un ļoti smakoja pēc sviedriem, mati ar ataugušām saknēm un netīri, tas radīja ļoti sliktu imidžu. Gaidījām ēdienu, pat nosalām telpa bija vēsa pat ļoti netīra. Un beidzot sagaidījām ēdienu, tad sapratu, ka labāk uzreiz vajadzēja iet prom, vīra franču karbonāde bija pusjēla, un mana zivs bija pārcepta, nerunājot par free kartupeļiem, kuriem vispār nebija garšas nekādas un arī pārcepti vai sliktā eļļā cepti. Salāti ari bija smakojoši sastāvējušies, noteikti tur neatgriezīsimies, runāju par šo lietu ar savu radinieci pagājušajā gadā bija izvēlējusies šo vietu vīra bērēm, arī nebija apmierināta ar ēdienu arī šķita sastāvējies un ne no labākajiem produktiem, un viņas radiniece arī bija izvēlējusies šo iestādi savām jubilejā pasēžot ar pie kafijas ar draudzeni septembra beigās pasūtot no ēdienkartes viņai pēc ēdiena, bijis ļoti slikti un saindējusies bija ar vecu pārtiku, arī draudzene bija slikta dūša. Liels fui šādai iestādei.

free kartupeļi :DDD

C critical thinker 22.11.2017

es parasti ēdu non-free kartupeļus. stāv rindā un nesūdzas.

N neapmierinataroze 22.11.2017

prieks ka ēd un nesūdzies. free tādēļ,ka par tiem tur neesot atsevisķi jāmaksā

д Джонни 22.11.2017

Где это?

N neapmierinataroze 22.11.2017

Raganā

д Джонни 22.11.2017

Ragana ir apdzīvota vieta Krimuldas novada Krimuldas pagastā.
?
Чо? Ребят, да вы в жопе мира решили пообедать? Какие претензии? В жопе мира из жопы яства. Радуйтесь, что не дристали, дальше, чем видите.

C critical thinker 22.11.2017

ko vēl smieklīgāku piedāvāsi?

L lavanda 23.11.2017

Tu atnāci te kļūdas labot? Kas gribēs tas sapratīs. Tur par piedevām nav jāmaksā, tās ir iekļautas cenā.

L lavanda 22.11.2017

Šī iestāde ir bēdu ieleja :D pirms tam tur strādāju pus gadu nostrādāju kā pavāre, par frī kartupeļiem tur nekad nebija īsti nauda produktiem, tādēļ piekritīšu, ka iespējams,eļļa nav tiešām ilgi mainīta, jo nav jau ko nomainīt, telpas ir aukstas tas tiešām tā arī ir. par ēdiena izejvielām, tieši tā tur viss ir viss lētākais nopirkts pat reizēm nocenotais. Karbonādes kas paliek no banketiem tiek dotas vēl 4 dienas. Kā bijušais darbinieks, es pat nenovēlu nevienam tur iet strādāt, es savu līgumu neredzēju visu savu darba laiku , ar jautājumu kur viņš ir atbilde : pie grāmatvedes. pienākumos man ietilpa pavāra, pavara palīga, viesmīles, kasieres un trauku mazgātājas darbs par 2.50h bet pieņemta darbā biju kā pavāre.Kases čeki, tā arī ir dienā kases čeki netiek doti, tikai ja maksā ar bankas karti, jeb ja tev ir portfelis pie rokas un aizdomas ,ja esi no VID.

A Apzinìgà 23.11.2017

Ko bàz savu degunu,ja radi saka,ka slikts èdiens utt.viss?

L lavanda 25.11.2017

Tekstu izlasi pirms bļauj, pēc šīs iestādes apmeklējuma tika pārrunātas veiktas ar paziņām.

A Azik99 27.11.2017

Arī 1x uzēdu tur ar sievu, nebija garšīgs nekas (arī klasiski kaut kāda gaļa, cepti kartupeļi, salāti). Vairāk tur nebraucu. Skatos, ka te atsauksmes no darbiniekiem. Diezgan pretīgi, ka ekonomē uz pilnīgi visu, īpašnieks pats gan tāds švītīgs, i ģērbjas labi, i mašīna spīdīga. :)

L lavanda 08.12.2017

Azik99
šoreiz, es pat tik daudz nemestu akmentiņu īpašnieka lauciņā, cik viņa vadītājas, jeb civilsievas lauciņā, viņa ir ļoti nekārtīga, tiešām cūciska sieviete, visus patīk aprunāt nomelnot, patīk pazemot un apvainot, tu neko nemāki, tu esi tāda un šitāda, viņas radinieks, kas pirms manis strādāja, laimīgs bija ticis prom, neviens viņu ciest nevar, viņa padara darba vidi neciešamu, ka riebjas, ka vispār kāds ienāk pusdienot, priekšā pret klientiem ir pati laipnība, bet aiz muguras apklačo, viņa uzskata, ka ir pati pilnība, ne jau velti raganā viņu sauc par veceni ar putniem galvā. Ja šeit būtu iespēja pievienot attēlus, es pievienotu ar foto, kāda man regulāri tika atstāta virtuve pat ar sapuvušiem produktiem. Viņai pat bija žēl, ka darbinieks paēd pusdienas. Ja tā godīgi, viņai nekas cits nerūp, ka seks kas viņai visu laiku pa galvu grozās, un kā tik uz darbiniekiem ieekonomēt, lai dēliņam kredītus samaksātu par auto. Negribēja pat izmaksāt atvaļinājuma naudu, kas pienākas, lai varētu dēliņam iedot naudu.netīra, nevīžīga pretīga sieviete, visus viņa noliek un aprunā, pat savus radus un māsas, lai citu acīs paspīdētu, priekšā tāda lišķe. Īpašnieks reizēm ir vulgārs izteicienos, bet ja viņam pašam ienāktu prātā noņemt no amata savu dzīves biedri, viņam tas uzņēmums ietu labāk. Vieta ir laba, plaša, ja nebūtu tur tāda , kas kā saka kur d*** tur paliek tad arī būtu labi.