www.sudzibas.lv Raganas ķēķis apkalpošana svētdienas rītā

Raganas ķēķis - apkalpošana svētdienas rītā

2011.gada 30.janvāra rītā plkst 10.00 vēlējāmies pabrokastot Raganas ķēķī, uz ko apkalpotāja mums laipni paskaidroja, ka ir atlikuši no brokastīm viena pankūka. Kad jautājām, un ko viņa kā alternatīvu mums varētu piedāvāt brokastīs šajā skaistajā svētdienas rītā, - atbilde bija vārīti vai cepti kartupeļi ar skābiem kāpostiem. Šobrīd par šādu joku nāk smiekli, bet tobrīd paņēmām mazajai meitai to vienu pankūku, lielākajai krabju salātu glāzi, paši iztikām ar tējas glāzi un "karsto" dzērienu. Par visām šīm "brīnisķajām" brokastīm samaksājām 3 lati 50 sant. Ja vēl nebūtu pavāru tobrīd uz vietas, bet nē- tika nesti ārā pusdienām papildus gaļas, kāposti utt. Mans jautājums, KĀDA JOKA PĒC IR JĀVER VAĻĀ UZ BROKASTĪM BISTRO, JA NEVIENS NO PAVĀRIEM NEVAR UZCEPT OLU VAI APLIET AUZU PĀRSLAS???
Ieteiktu šai vietai iet ar lielu līkumu garām, ja negribat sabojāt garastāvokli.
Un pārdevēju es atbrīvotu jau šodien, ja neprot cilvēkus apkalpot.

Z Zinaida 03.02.2011

A e64o tam bilo RIBJA 4e6uja, i bol6e ni huja!

L lellebezmatiem 03.02.2011

es īsti nesapratu - tās gaļas un kāpostus nesa ārā bet jums nepārdeva?
vai arī jūs principa pēc izvēlējāties labāk mirt badā nevis auzu pārslu vietā to gaļu nopirkt?

Z Zinaida 03.02.2011

A mjasom to bilo saba4je...

I Ingus 16.05.2011

Esmu tur reizes 10 bijis, man tur pec katras reizes ir paticis