Ragāļu krogs - Slikts serviss

Vēlos padalīties savā pieredzē ar "Ragāļu krogs". Šovasar, 07.07.17. man bija kāzas. Svinības notika Koknesē, tāpēc kā ēdinātājus kāzām izvēlējāmies "Ragāļu krogu". Šī bija pirmā pieredze ar šo restorānu un arī pēdējā..Galdus saklāja ar saviem galdautiem, traukiem, ēdiens bija normāls, bet bijām cerējuši uz ko labāku, arī apkalpojošais personāls bija. Nākamajā dienā nebijām brokastis pasūtījuši, teicām, ka pietiks ar to, kas paliks no iepriekšējās dienas, ja vajadzēs paši uztaisīsim. Meitenes jau ieradās 6:00 no rīta, lai saklātu zviedru galdu brokastīm (citi vēl ballējās un nebija aizgājuši gulēt). Uz brokastu galda no iepriekšējās dienas siltā ēdiena neko neatradām, bija salātiņi, uzkodas, bet karbonādes un kotletes uz galda neatradām (neskaitot vēl kartupeļus, sautētos dārzeņus, sautētos kāpostus..), jo zinām, ka bija jāpaliek. Pati redzēju, ka mājās stāvēja pilna cepešpanna ar karbonādēm un kotletēm. Vēlāk vel apkalpojošais personāls atveda tukšu cepešpannu, jo tā bija mūsējā, itkā netīšām līdzi paņēmusies. Kad atbrauca īpašniece, lai saņemtu naudiņu par ēdināšanu, teicu, ka viss bija labi, bet no rīta neatradām no iepriekšējās dienas palikušās gaļas. Īpašniece uzreiz aizsvīlās un teica: "kas jūs domājat, ka manas meitenes paņēmušas, tā nevarot būt!" Es atbildēju,ka nezinu, kur palika un nevienu nevainoju, bet informēju par šādu faktu. Īpašniece, teica, ka aizbraukšot pie meitenēm un pajautāšot kas par lietu. Pēc kāda laika, atbrauca atpakaļ, un teica, jā meitenes esot paņēmušas gaļu, stāvot saldētavā. (Vēl piedāvāja ja vajag varot atvest sasaldēto gaļu, vismaz sunim.) Meitenes bija gribējušas, kā labāk, pāri palikušās gaļas paņēmušas līdzi un gribējušas klātu uz citu klientu galdiem! Jo kāzu laiks un vairāki klienti šajās dienās, laikam nespēja tikt galā. Saprastu, ja vēl gaļu būtu ņēmušas uz mājām, lai pašas paēstu un ģimeni pabarotu, bet ne jau, lai klātu uz citu galdiem! Īpašniece atgrieza, nelielu daļu no naudas, ko biju samaksājusi. Bet tā īsti pat neatvainojās. Un lieki piebilst, ka garastāvoklis sabojāts un viesi palika bez gaļas. Tāda mana pieredze ar "Ragāļu krogu".

Dainis 30.08.2017

Domāju, ka tā ir normāla prakse, kad galdu aiz sevis novāc,vajadzēja konkretizēt lietas..

Kritiskā 30.08.2017

Normala prakse, ka novac, bet ne jau ka panem majas un pec tam uz citu viesu galdiem klaj!

M mardzery 04.09.2017

Bija runāts, ka viss, kas paliek pāri no iepriekšējās dienas, klājams brokastīs uz zviedru galda!

D Dontkillmyvibe 30.08.2017

Palasiet kā darbiniece Klinta Apine regulāri Swarm tur čekojas iekšā un čīkst cik šausmīga darbavieta.

Dr DooM 02.09.2017

Pilnīgi pretīgi - ka var tā rīkoties ! 100 % darbiniecēm šadi rīkoties lika pati saimniece - taupības un skopuma nolūkos.