www.sudzibas.lv Radio SWH BB Brokastis rullē

Radio SWH - BB Brokastis rullē

Lai garu stāstu pataisītu par īsāku- bija tā.
Kādu laiku atpakaļ Radio SWH BB Brokastu raidījumā, kuru vada tautā iemīļotie Fredis (Andris F) un UFO (Kaspars U.), tika lasītas medijos pieejamas dažāds ziņas, kas pēc minēto vadītāju domām, kvalificējās to nolasīšanai SWH ēterā.
Tatad, tajā dienā ziņa bija par to, ka viens jaunietis, kuram sveši bija tikumības un godības principi, bet kuru vadīja iedzīvošanās un mantkārība, Talsos, kādā rītā, tūrisma preču veikalā mēģināja nospert telti. Tomēr Talsu veikala pārdevēji arī nebija vakarējie un negribēja to telti zaudēt un tādēļ nolēmo to telti tam jaunietim atsist. Tādēļ viņi nostājās viens pie galvenās ieejas, otrs- pie izejas uz pagalmu, tādējādi laupīdami ļaunajam zaglim iespēju realizēt savu neķītro plānu. Pārdevējas, liekas bija vecenes. Bet ne jau tas ir svarīgi. Svarīgi ir tas, ka telti atsita, izsuaca policija, un jaunieti aizveda vispirms uz kpz, tad uz kameru pie parašas.
Un tā, pēc šīs svarīgās ziņas nolasīšanas, abi BB brokastu puiši izvērpa sīkas un smalkas idejas, par to, ko jaunietis ar to telti būtu darījis un kādēļ viņam tā būtu vajadzīga. Pēc pusstundu ilgušām produktīvām debatēm, Fredis nāca klajā ar beidzmo un visvarenāko ideju, kam tā telts paredzēta- protim to esot bijis paredzēts uzstādīt Talsos, zināmā vietā, pakalnā, kur...kniebties ar Ināru!

Sūdzība šitā ir tikai tikdaudz, ka BB Brokastis neskanēs augustā.