www.sudzibas.lv Radio Bar Pretīga attieksme

Radio Bar - Pretīga attieksme

Jau ceturto reizi ar meitenēm, ejot uz radiobāru, apsargi nekaunīgi, palaižot citus cilvēkus pa priekšu, pieliek priekšā ķēdi un saka, ka ieeja ar kluba kartēm. Nievājoši un pretīgi. Jādomā, ka šajā bārā vasarā laiž tikai trūcīgi ģērbtus un dzērušus jauniešus, jo citos gada laikos šādu "iekšā nelaišanas" problēmu nav bijis. Pašas nebijām ne pārdzērušas jēgu, ne arī izskatījāmies slikti (katrā ziņā ne piedauzīgi). Vai bāram tiešām klientu tik daudz, ka nauda nav vajadzīga? Katru reizi, kad esam bijušas, iztērējam samērā lielas naudas summas un arī uzvedamies kā cilvēki, nevis pārdzērušās prostitūtas.

Iesaku uztaisīt reidu, jo pēc vakardienas gājiena gribētos, lai šis klubs izput. Mainiet attieksmi.

N

F Fiļa 10.07.2010

Nu pilnīgi piekrītu, jo jau 2 reizes esam ar draugiem ar to saskārušies. Neuzskatu, ka tā ir nomrāla attieksme, kā arī uzskatu, ka tā ir apsargu nekompetence kā arī tam nav nekāda juridiska pamata, es ļoti ceru, ka ttiecīgās instance ļoti ātri ierobežos viņu darbību un šie "fantastiskie" maigi izsakoties apsargi papildinās šīs rindas! man vairāk nav vēlmes tur atgriezties un arī saviem paziņām neiesaku! vai nu viņi maina attieksmi vai zaudē klientus.

H heihei 13.07.2010

Face - control ir normaala prakse daudzos aarzemju klubos.

P Party 10.08.2010

Uzskatu, ka ir tikai normali, ja klubs pats sev izvelas klientus, un ar juridiskumu tur nav nekada sakara. Ir japiedoma, kapec Tevi neielaiz- attiecigi jaizskatas un jauzvedas. Lidz ar to tiek veidota kluba atmosfera. Man nekad tadas problemas nav bijusas ne Radio Bar, ne ari kada cita kluba, ka ari loti priecajos, ka var atpusties kluba ar acij tikamiem cilvekiem. Tie, kas negrib pacensties, lai iet uz tadu klubu, kur laiz visus pec kartas. Varbut atradis sev lidzigos.

E Eseseseseseses 10.08.2010

ari nevaru sudzeties par so vietu. vienmer esmu ielaista un laipni apkalpota, nekadu problemu...

K Kristaps 11.06.2011

Kam tad tu iesaki to reidu taisīt? :D Domā te menti nāk katru dienu un skatās, kur braukt reidā? Vai arī man ņemt savu ričuku, beisbola bitku ķešā un maukt reidoties?

4 4reize!!! 24.11.2011

Jau ceturto reizi... :D

Nu ko var tikai uzteikt personālu par konsekvenci:D
Varbūt pirms rakstīt komentārus ir vērts tā objektīvi uz sevi paskatīties no malas un kritiski izvērtēt kapēc nelaiž iekšā???

Neesmu redzējis, ka kāds stilīgs, kopts un pieklājīgs cilvēks tur netiktu ielaists.

Ja Tu un Tavas draudzenes, pašas netiekat ar sevi galā, - varu ieteikt Ievas Pārvērtības!

Good Luck

G Gunillla 08.05.2012

Ar stilīgumu un sakoptību tur mazs sakars :) un konsekvences būtībā nav.
Vienu reizi ir tā, citu savādāk.. Katram sava izvēle! arī klubiem..