www.sudzibas.lv Ra Sea SIA Krāpšana, afēra, algu nemaksāšana

Ra Sea SIA - Krāpšana, afēra, algu nemaksāšana

Mārtiņš Zvirbulis - krāpnieks, afērists
Šis indivīds vārdā Mārtiņš Zvirbulis ir firmas SIA "Ra Sea" Reģ. Nr: LV40103614593, adrese: Zolitūdes iela 46A-7, Rīga, LV-1029 īpašnieks un nodarbojas ar krāpšanu. Apkrāpj savus darbiniekus un firmas ar kurām sadarbojas. Nenorēķinās par padarīto darbu, kā arī par iegādātajām precēm. Piemēram, esošajam darbiniekam izveido pilnvaru lai varētu iegādāties nepieciešamos materiālus veikalā, taču pēc kāda laika apgalvo ka viņam ar to nav nekāda sakara un atsakās nest jebkādu atbildību(tas nekas, ka daļu iepriekš ir apmaksājis) un atsakās maksāt piestādītos rēķinus neskatoties uz to, ka ir noslēgts līgums. Izliekas ka nekad nav parakstījis jebkādus līgumus. Periodiski solās risināt radušos situāciju, taču tas ir tikai lai liktu viņu mierā. Uz doto brīdi šai firmai ir ~60 tūkstošu euro nodokļu parāds. Tāpat, šis krietnais kungs ir pamanījies atvērt arī citu firmu - SIA "Posiitum" Reģ. Nr: LV40203163586, Adrese: Zolitūdes iela 46A-7, Rīga, LV-1029, kurai arī jau ir nodokļu parāds vairāk nekā tūkstotis euro. Arī policijā ir ierosinātas vairākas lietas par viņu. Padomājiet kārtīgi, vai ir vērts ar šo cilvēku stāties darba attiecībās vai arī jebkādās biznesa attiecībās.

J

C Chop chop 04.08.2020

Ieliec vina telefona nummuru seit.

S Sudzibas00 05.05.2021

Sveicināti,
arī man ir bijusi pieredze ar šiem tipiem, protams situācija identiska nav maksājuši rēķinu
Mārtiņa tel nr. 24507373