www.sudzibas.lv R&A BUVE Padalisos ar savu darba pieredzi R&A BUVE

R&A BUVE - Padalisos ar savu darba pieredzi R&A BUVE

R&A BUVE ja izlemiet stradat tur,neceriet uz virstundu samaksu,visas virstundas stradasiet par paldies pliku.Ja busat pirms darba uzsaksanas,par ko vienojusies,viss R&A buve ir lenam atlikts,ar loti ataisnojosiem argumentiem.Ja gadijuma,izsniedz jums abgerbu,un vel kadas darba lietas,un juss neizturot to hausu,kas valda darba laika,kad darba vaditaji kliedz blauj uz darbiniekiem aizejot prom no R&A BUVE nekada gadijuma nemetiet netiras drebes ara atkritumos,un parejo,jo pec aiziesanas no viniem,pec paris dienam sanemsiet zinu,kad viss ir jatgriez R&A BUVE..Un nedo dievs,ja stradajot kautkad gadisies,pielaut kadu kludu,kautko netisam salauzt vai sabojat,vai vel ko citu,pienaks jums klat un teiks,nu nekas,gadijas,bet kad busat izlemis vinuss pamest,sanemsat zinu,kad naksies par visu norekinaties..Taka,ja izlemiet stradat R&A BUVE Limbazi rekinieties,ar vinu darba stilu,kliegsana,blausana uz darbiniekiem,minuti dari darbu,suta atkal citu darit,5 minusu laika var nomainities tev pieci darba veidi.Nerunajot ka izturas ar laiku pret paligstradniekiem-darba vaditajs,tie tur dabu trukties nepajokam.Saucamie meistari pedinas tur,dazi labi vell pamanas paligstradniekus nolikt,nerunajot pat par palidzesanu paligstradniekiem,.pat ja nav ko darit un darbs ir saisztits kopejas intreses,lai darbs ietu uz prieksu,Jo redz vins esot meistars,pasedes aiz stura paklachosies,nevis darbosies firmas intreses.Vardu sakot neiesaku.Bet ja nervi stipri var meginat pastradat kadu menesi.

Работяга 06.07.2018

Mes stradajam daugavas stadiona riga, tiesi nezinu kas par firmu mus iekartoja.. stradajam no citas firmas no kraveju firmas, vnk celtnieciba daugavas stadiona mus iekartoja lai mes sakartotu kartibu pec celtniecibas, ieejot stadiona mes bija 15it cilveki apsardze katram saka dot kartinas kuru varevja ieeja nopikstinat.. es teicu apsardzej ka mum tik daudz kartinus nevajag jo 7 cilveki kuri ar mums mes nepazistam, vini var aizmukt ar visam kartinam vai pazzudet... pec parus stundam musu darba pie manis pieeja mans vaditajs un teica ka pienaca celtnieciba vaditajs un uzprasija lai nodod visas kartinas jo visam nododam un parejiem nepietiek, es izeju leja un teicu ar smaidu ka es teicu ja tik daudz mums kartinas nav vajadzetu vareja vnk iedod vienu vaditajam un un pietiks, vins salauza gimi un ka pret meslu atbildeja CHO? Es turpat domaju vinu nokaut bet mes jau parus stundas jau nostradajam domaju varetu but ka pec tam mes varetu atgriezties majas tapat ka atnacam.. tatad kad mes stradajam es isti nesaprotu kam vajadzeja tas darbs, skriet pa kapnem ar mitru kartonu, sanemt naidigu attieksmi.. es gan tur nevaretu stradat pastavigi..