zoba sapes

Jus izrakstat ceku lai samaksatu banka?.Vaj jasamaksa uz vietas ?

V Vladimirs 20.11.2009

Atbildes (4)

H Hugo Djego 21.11.2009

Avien uz vietas jamaksā.

J J 21.11.2009

Ja, uz vietas jamaksa, turklat tagad loti, loti dargi. Z-arstu apetite ir neremdinama.

F fds 21.11.2009

Zobārstam būtu par velti jāstrādā vai?
Gribat čeku?Tad vēl dārgāk maksāsiet!

L Linda 22.11.2009

Rezeknes poliklinika pienem privati zobuarste Irena Stikute.Naudu ples ne pa jokam,visu laiku vel ar dievpaliigu pieliekot.Loti dievbijiga izliekoties.Zoba sakni arsteja menesi,par katru viziti naudu laupija,beigas plombi ielika,pec pusgada plombe izkrita,zobs arstetais divreiz sapeja ne pa jokam,pedejo reizi ar sapem pie sis pat Stikutes griezos,bet vina pat kabineta nelaida,sai esot instrumenti jasakarto.Nacas zobu raut,jo neko darit vairs nevareja.Izlikas pat nezinam savu klientu.
Ja negribat mocities ar sapem un maksat lielu naudu par halturu,neapmeklejiet I.Stikuti.Loti nekaunigs un nekompetents cilveks.

Pievienot atbildi