Vaj kads var ietejkt kadu labu portativo datoru servisu?

Labdien, cik saprotu tagad ir loti gruti atrast kvalitativu servisu jo ka visi saka tagad visapkart strada vieni aferisti un krapnieki. Par PDS pat nejautasu, draugs jau stastija par sliktu pieredzi ar to kontori. Ar datoru ir nakosa problema nestrada video chips vajag tajsit "reballing" tapec servisu centru izvele saisinas. ss.lv atradu sadu sludinajumu http://www.ss.lv/msg/ru/electronics/computers/repair-service/laptop-repair/bcdgpk.html Tas "specialisti augstakas klasses" varu dzirdet no jebkura galvenajs laj samaksatu. Bet izveles nav daudz, negribetos saistities ar kontori kura panems manu laptopu un pec 2 nedeljam patejks ka neko nevar salabot un vel pie ta laj samaksatu laj to iznemt no darbnicas. Cik bga rebolling var maksat? Dators ir Toshiba videochips ir Nvidia.

Norby 13.03.2012

Atbildes (2)

S savadniex 14.03.2012

pajautā www.etech.lv

Likumsargs 16.03.2012

Nevaru ietejkt, varu tikai ieteikt!
Kur tik daudz analfabētu saradušies?

Pievienot atbildi