Unitrade DG-līzings

Vai kādam ir pozitīva vai negatīva pieredze par Unitrade DG-līzings uzņēmumu? Viņiem vilinošs piedāvājums -ņemt auto uz līzingu ar maziem procentiem, bet nevaru saprast- vai šis uzņēmums ir uzticams, jo ļoti maz informācijas var atrast par Unitrade DG-līzings

A Agnese 28.10.2011

Atbildes (4)

K kokoroko 01.11.2011

NEiesaku,pagaidam negativa pieredze samaksaa 300 ls un tad tipa viss notiek , bet lizinga process jau ilgst aptuveni menesi ar solijumiem no nedelas uz nedelu. protams vel pagaidam ceru uz pozitivu iznakumu,

N n... 01.11.2011

Tieši tā pat arī man, samaksā naudu par darījumu un gaidi, man arī jau trīs nedēļas velkās, neiesaku...

L liene 04.11.2011

Es arī nedaudz uzgaidīju,taču pēc čertām dienām viss tika nokārtots un ar tiem pašiem procentiem kā bija runāts.

J janis 21.12.2011

konkrēts uzmetējkantoris,bet visa info par viņiem jau iriestādēs!!!!

Pievienot atbildi