Šautuve

Sakiet lūdzu,cik metrus no mājām(laukos)drīkst būt šautuve?Paldies.

A anna 13.09.2009

Atbildes (16)

P pufa 13.09.2009

Lūdzu precīzāku info, par kurām šautuvēm jautā- tām, kur šauj pēc zirņu ēšanas vai tām, kur ar ieročiem? Ja runa par ieroču, tad kurus metrus gribi zināt- cik metru attālumā virs zemes vai zem zemes, un tā šautuve , tavuprāt, ir kā telpa vai atklāts lauks. man zināmā šautuve (ieroču), Šarlotes ielā , Rīgā ierīkota zem zemes un tur metri vairs nav no svara.

A anna 13.09.2009

pie manas mājas atrodas karjers un tur tagad grib uztaisīt šautuvi kur var braukt trennēties šaušanā (ar ieročiem,)bet gribu zināt,cik pēc likuma jābūt attālumam no mājas līdz tai šautuvei.Paldies.

A albis 13.09.2009

par metriem nezin, bet ja Tu viņu no mājas neredzi tad tādā gadījumā var kaut vai aiz stūra.čaw Pufa.davai šeit var pahohmot.

P pufa 14.09.2009

Nu nevar viss tā vienkārši aiz stūra, jo nezini, kas otrpus stūrim var parādīties un tai izšaujatajai lodei tak arī kaut kur jāapstājas- jābūt mērķim. Kāpēc tevi, Anna, satrauc tā šautuve, jo īpaši, ja būs vecā karjerā, ar lielgabaliem tak netrenēsies šaut. Albi, ko nozīmē-pahohmot? pirms dodu piekrišanu var vai nevar- gribu zināt darbības vārda nozīmi, ko gribi darīt ar mani. Uģis laikam dikti aizņemts, par ēterā skaipā nav redzēts... :(

A albis 14.09.2009

pahohmot ir tas pats kas paņirgt atvasināts no krievu vārda hohotaķ.

P pufa 14.09.2009

skaidrs- sāpīgi un izvirtīgi nav- piekrītu. ha-ha-ha...

A albis 14.09.2009

es uzzināju par šautuvēm.Ja šauj ar kodolgalviņām attālumam nav nozīmes,ja ar zenītartilēriju tad apm.10km,ja ar tanku tad apm.3km.ja ar bazuku apm.1,5km.ja ar Kalašu 1,4km.ja ar pneimatisko tad 0,3km.un ja grib uzstādīt c4 tad apm.5km.diemžēl par Annas interesējošiem ieročiem info nav,mēs jau nezinam ar ko viņa grib šaut,kaķeni vai pīlādžus ar trubiņu.

A albis 14.09.2009

aizmirsu piebilst ,ka gāzes pistoli var iemēģināt sasaucot visu ģimeni,radus un draugus viesistabā un bliezt,kas par jautrību(māju pēc tam nevēdināt).

P pufa 15.09.2009

Kur tu Albi, blandies?!ņem ieročus un steidz palīgā! mūsu krupju receptes pazudušas!!! Būs jāiztiek ar sēnēm.

A albis 15.09.2009

žēl ka mūsu receptes izmeta ārā,iztiksim ar sēnēm

P pufa 15.09.2009

būtu ar savu artilēriju bijis uz vietas, nekas tāds nebūtu noticis... un, anna, ko tu? karjerā aizgāji kurkuļus meklēt? par vēlu, te nevienam tie vairs nav vajadzīgi, ej lasi bekas.

A anna 15.09.2009

bekas jau varētu iet lasīt,bet vai nav par vēlu?

A anna 15.09.2009

es jau negribu šaut nearko,bet man mājai blakus to karjeru ir nopircis kāds turīgais un grib ierīkot tur šautuvi kur trennēties pa ''skrejošām cūkām un skrejošiem aļņiem'',;sautuve paredzēta virs zemes un es gribu tikai zināt vai tas likumīgi atļauts,jeb kā jau uz šodienu zināms ka pa naudu var visu ko.

P pufa 15.09.2009

Vai tik tur mūsu pašu buldozers neizvēršas ar lašu dripi. tam tagad sabiedriskie darbi, buldozers būs savā apgādībā paņēmis- nu rīkos šautuvi. buldozers šķūrēs placi, dripe gādās šaujamos oblektus.

A albis 20.09.2009

klau Anna es dzirdēju ka tajā karjerā notiek bandītu razborkas,un nekāda šautuve tur nav,tikai dažreiz naktīs viens otru apšauj ,un arī ar klusinātājiem.

C cenis 30.09.2009

1cm