Parādu piedziņa

Jautājums zinošajiem - ja kredītiestāde paziņo, ka parāds tiks nodots parādu piedzinējiem - cik ilgu laiku tas aizņem, līdz parādu piedzinēji sāks uzdarboties? Un ja pieder nekustamais īpašums - cik ilgs laiks paiet, pirms parādu piedzinēji to var atsavināties? Interesējos, lai zinātu, cik ilgā laikā var sakrāt nepieciešamo summu parāda segšanai (tie ir kādi 5000).

Iepriekš pateicos.

Atbildes (5)

S Spotylv 25.05.2021

Tie pat var būt vairāki gadi. Kamēr tiesā iesniedz, kamēr tiesa izskata utt. Paziņam tas vilkās četrus gadus. Tiesa nesteidzās ar tādām lietām.

K Klientamnavtaisnība 25.05.2021

Liels paldies par atbildi, mani jau te biedē, ka mēneša laikā var. Bet, iespējams, situācijas ir dažādas.

K Klientamnavtaisnība 25.05.2021

Oj jā, un kā beidzās galu galā
Jūsu paziņai?

Life_is_life 27.05.2021

Sazinies ar paradu piedzineju un sastadi parada atosanas grafiku ibio

I Ieva Pēda 28.05.2021

Ja ir neatmaksāts parads,lieta ātri nonāk pie tiesu izpilditāja.Savukāt tiesu izpilditajiem ir kanāli zemesgrāmatā,ātri var atņemt īpašumu,un pārdot.

Pievienot atbildi