Parads

Man ir izweidojies parads nu newaru wairak samaksat kadreiz maksaju nekawejot! Atnaca no piedzinejiem westule un tur bij rakstits ka ja parads nebus apmaksats tad wini rakstisot iesniegumu policija par krapniecibu bet es jau nekrapojos :( ko darit? Wai tad tiesa nenolemj kas un ko?

O oskars 16.09.2009

Atbildes (3)

E Es-se 16.09.2009

Izlasi tepat sūdzībās par Paus Konsults un Lindorff un sapratīsi, ka tie ir tikai draudi. Cik var malt, ka ar tādām metodēm parādu piedziņas cenšas iebaidīt un iespaidot parādniekus. Neviens par to cietumā neliek, tas tacu ir simtu reizes jau izmalts visos masu mēdijos. Tur nav ko trīcēt. Varbūt bez biksēm paliksi, bet krāpniecībā apsūdzēts netiksi.

H Hugo Djego 16.09.2009

Varbūt aizsūti viņam atpakaļ tās bikses.

P pufa 17.09.2009

kāpēc domā, ka bixes viņš ņēmis uz kredīta, varbūt paiku pircis, tad jau s..i jāsūta tiem kreditoriem.

Pievienot atbildi