Par maksātnespējas pieteikumu.

Vēlos kā fiziska persona pieteikt maksātnespēju. Vai varat ieteikt juristu, kas par adekvātām maksām par pakalpojumu, palīdzēs iesniegt tiesā pieteikumu un visus nepieciešamos dokumentus. Ir nepieciešama arī konsultācija, kā tas notiek, kā labāk utt.

I Inga 11.12.2011

Atbildes (4)

E este 13.12.2011

Maksātnespējas process ir ļoti dārgs. Mēs caur paziņām dabūjām advokātu,bez čekiem protams,kopā sanāca ap.1000ls. Visu uzsākām aprīlī un 9.aug.tiesa pasludināja par maksātnespējīgiem. Bet vēl ir 400ls jāmaksā maksātnespējas administratorei,kura pēc tiesas nodarbojas tālāk ar jūsu lietu. Un 2 gadus vēl viena trešā daļa no algas ir jāskaita katru mēnesi kreditoru kontā. Un tad tikai pēc tiem diviem gadiem dzēšās kredīts.

I Inga 13.12.2011

Paldies! Tomēr tas ir labāk,nekā baidīties un taisnoties, kāpēc nevar samaksāt.

I Inga 18.12.2011

Ja vēlaties optimālu rezultātu,griezieties pēc padoma www.lakra.lv-Latvijas Kredītņēmēju apvienība.

M MN2020 09.04.2020

Par saprātīgu cenu varu palīdzēt

Pievienot atbildi