LMT

Labdien!
Lieta sekojoša-darba komandējums pierobežā, pāris km no Krievijas!
Pēc vienas dienas man lmt atslēdz mobilos sakarus, jo esot pieslēdzies Krievijas tīkliem, līdz ar to mans rēķins ir ar kosmiski cenu! Lmt jau lūdzu pārrēķināt sarunas uz Latvijas tarifiem, ko viņi atsakās darīt!
Gribētu zināt ko darīt, jo fiziski neesmu bijis ārpus Latvijas!

Z zane888 09.02.2023

Atbildes (10)

L LietotajsC 20.02.2023

Maini operatoru.

S Spuris 21.02.2023

Viss ir pareizi,JO Jums mobilajā 100% ir ieslēgta funkcija automātiska tīklu izvēle.Tapēc pierobežā acīmredzot Krievijas signāls ir stiprāks un to arī automātiski mobilais izvēlas.Tas nozīmē arī to,ka ieslēdzas tādā gadījumā viesabonēšana. Lai tāds nenotiktu tad vajag uzstadījumos manuāli izvēlēties operatoru.Šajā gadījumā LMT un tad sakari būs tikai caur LMT sakariem.Patreiz pats arī esat vainīgs un maksāt vajadzēs par savu muļķibu nevis vainot operatoru!

N Norris 22.02.2023

Šitās pasakas aizej savai mammai pastāsti, bet šeit cilvēku maldināt nevajag.

Z zane888 23.02.2023

Kadēļ man esot savā valstī,nešķērsojot Latvijas robežu būtu kaut kas jāmaina savā telefonā,jo es taču galu galā esmu Latvijā?Galu galā viesabonēšana ir tad,ja esi šķersojis robežu!Saprotu,ka ar šo ir bezjēdzīgi cīnīties,bet šis ir tas par ko vajadzētu skaļi runāt,lai citiem tā negadās,jo ne visi cilvēki ir uz Tu ar mobilajām ierīcēm!Šoreiz tas negadijās man personīgi,bet varēju būt arī es,jo man nekad mūžā neienāktu prātā ka tā var notikt!Un cik dzirdēts tad cilvēkiem kam ir šādi bijis,problēma ir atrisināta pārrēķinot sarunu tarifus,bet LMT spītējas,jo summa ir diezgan patīkama viņiem!

N Norris 23.02.2023

izlasi komentāru zemāk - ja tev atnāca sms (kas atnāk vienmēr), ka pieslēdzies konkrētam rus operātoram tas nozīmē ka tiki informēts par to un par esošajiem tarifiem un tavas pretenzijas ir nevietā. . Nodrošināt tīkla zonas darbību ar metra precizitāti nav iespējams un ir muļķīgi par to čīkstēt..

N Norris 22.02.2023

Vienmēr ,kad pieslēdzās citu valstu operātoriem no sava operātora tiec brīdināts saņemot izsiņu "laipni lūgti krievijā , zvanu maksa tādā un sms tāda utt"
Ja šo ziņu saņēmi tātad tiki informēts par to ka esi pieslēdzies un par to, kādi ir tarifi un diezvai ko varēsi darīt.

Bet ja atradies lv un neesi saņēmis sms un informēts , ka esi pieslēdzies rus tīklam un par esošajiem tarifiem tad tu vari rakstīt iesniegumu PTAC - patērētāju tiesību aizsardzības centram , norādot , ka neesi bijis ārpus lv un netiki informēts, ka esi pieslēdzies rus operātoram.

Z zane888 23.02.2023

Nebija ziņa par to,ka pieslēdzas konkrētam Rus operātoram,bija ziņa “Laipni lūdzam ārzemēs”,kas tik pat labi bija Igaunija,jo arī Igaunijas robeža turpat blakus!
Un par informatīvajām ziņām kas nāk,izbraukājot Tallinu tās pat dažreiz nepienāk!

G Govjzems 02.03.2023

Beidz čīkstēt vienreiz! Vīri taču tev raksta kā ir! Izslēdz savu glupību,un nākošrriz padomā ar galvu!

Z zane888 02.03.2023

Es ļoti atvainojos,bet ne Jums lemt par manu glupību!Man šie aprobežotie komentētāji vienkārši fascinē,vai tiešām,ja nav atbildes,tad ir jākomentē?Vienalga kas,galvenais kaut kas!
Ja tik ļoti gribas izlikt savu žulti apvainojot citus,nākamreiz ieteiktu paskatīties spogulī un sākt ar savi!

L Lokidreamsnake 19.03.2023

Ja ieliki šeit sūdzību, bija jārēķinās, ka saņemsiet šeit daudz negāciju, ja nekā komentārus var pievienot jebkurš.

Pievienot atbildi

Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes