krievu muzika

KAAPEEC,,ludzas pilseetas,MEGO, veikalaa,visu laiku skan krievu muzika?????

I intars 17.01.2011

Atbildes (10)

N ninona 17.01.2011

potomu 4to! Smirisj! Ili ne hodi!

A Aleksa 17.01.2011

Tāpēc, ka Latvijas mūzika ir vēl zemāka līmeņa nekā krievu pops...objektīva patiesība. Tāpēc vēlriez atgādinu-iedzer indi vai izšuj smadzenes krustiņā!

D didii 17.01.2011

un vispar kada starpiba??no muzikas jau nemainas veikala kvalitate

L Laimonis 17.01.2011

Latvijā publiskās vietās būtu jāskan latviešu mūzikai. Turklāt, man ir alerģija pret krieviskām skaņām.

A aleksa 18.01.2011

Laimoni, iedzer suprastīnu.

L Laimonis 22.01.2011

Klausies cienījamais Administrator, no kura laika latvieši savā zemē ir "cittautieši"? Tu jau domā kā urla!

U Urla 25.01.2011

Visā Latvijas teritorijā publiskajos namos jāskan tikai un vienīgi latviešu mūzikai!

L Laura 30.01.2011

Es dzirdēju visādus viedokļus, bet es piekrītu tikai diviem un tie ir Laimota.

A ArtiMarti 30.01.2011

Nezinu :D Man ir labaks jautajums kapec McDonalds spele vieni un tie pashi dziesmas kuri speleja vel tad kad to tik tiko uzcela?

J Jānis 13.02.2011

Tāpēc ka veikala saimniekam, ar šauro pierīti, ir pilnīgi pietiekoši ar krievvalodīgajiem klientiem.......

Pievienot atbildi