Krāpšana?

Labdien, nezinu kur jautat, seit neatradu. Daudz kur interneya esmu redzejusi kredita poedavajumisj starp privatpersonam vini piedava aiznemties naudu no 1000 lidz 1000000 uz daudzi gadiem ar 3% gada. Vai jus esat kaut ko dzirdejusi par sadi cilvekiem. Varbut toe ir krapnieki? Jo prasa pases kopiju.

Atbildes (11)

Z Zoyy 04.03.2019

Stulba vai izliecies? Tiešām jābrīnās, ka ir cilvēki, kas vēl tic. Protams, krāpšana!

M Magdalena Magdalena 05.03.2019

Ko es tadu pajautaju ka tada agresija? Tas ir jautajums kas un ko. Man liekas katrs var pajautat un uzzinat ko vins grib
Es neticu pasakam tapec jautaju un cik sapratu ka ir cilveki kas uz so uzkeras.

Kolta 04.03.2019

Jā, tie ir ārzemju labdari, kuri dāļā naudu pa visu pasauli.

Un ta nav krapsana?

Kolta 04.03.2019

Nopietni? Logiski, ka IR!

M Magdalena Magdalena 04.03.2019

Un ka to dara? Ka izpauzas ta krapsana?

M Magdalena Magdalena 04.03.2019

Ir tadi cilveki kas suta?

RAMONA👀 04.03.2019

A tu pamēğini, redzēsi!

L limaiis 28.05.2019

О желании Рамоса покинуть мадридскую команду сообщалось 24 мая. Отношения капитана и клуба ухудшились после вылета «Реала» из Лиги чемпионов. В руководстве якобы знают о настроении игрока, однако сам он о своих планах не высказывался. В числе претендентов на испанца тогда назывались «Манчестер Юнайтед» и ПСЖ.

M Magdalena Magdalena 04.03.2019

Negribu meginat tapec seit i prasu

~ ~Lelde~ 03.05.2019

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV, Rietumeiropas un pat Japānas un Austrālijas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas ērtās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā, stāvot sastrēgumā kaut kur uz Čaka ielas, ārstējoties ar e-veselību un braucot pāri pussabrukušajiem galvaspilsētas tiltiem. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari 2019.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē! Tagad liekam uz MegaMillions, kur Džekpots sasniedzis 252 miljonus dolāru.

Pievienot atbildi