Darbinieka kompensacija

Velos jautat, vai darba devejam ir tiesibas neizmaksat kompensaciju par nostradato laiku?Vai man ir tiesibas iesudzet tiesa, jo no novembra menesha aizejot no darba nekas nav izmaksats. Kaut vai cik man ir zinams kompensacija un neizmantotais atvalinajums jaizmaksa menesha laika.

L Ligita 20.04.2009

Atbildes (1)

B Baņkieris 21.04.2009

Atlaišanas pabalsts un kompensācija par neizmantoto atvaļinājumu ir jāizmaksā atlaišanas dienā- ne vēlāk!
Kompensācija par nostrādāto laiku ir noteikta Darba likumā un uzņēmuma koplīgumā. Arī tas ir jāizmaksā kopā ar atlaišanas pabalstu.
Tiesā var iesūdzēt, ja jums ar šo darba devēju ir bijis darba līgums, ja nav bijis rakstisks darba līgums, tad izredžu nav nekādu!
Ieteiktu griezties Jums darba inspekcijā. Viņi jums paskaidros ko darīt un kā rīkoties tālāk!

Pievienot atbildi