www.sudzibas.lv Quattro Motor Maldināšana, "lēts" gājiens!

Quattro Motor - Maldināšana, "lēts" gājiens!

Kā 20eur pārvērtās 45eur!
Kamēr blakus servisā manam auto mainīja riepas, piegāju pie “SIA Quattro Motor” servisa painteresēties cik maksātu auto kondicioniera uzpildīšana (viņiem tur skaits uzraksts “kondicionieru uzpilde”) . Ļoti sen nebiju pildījis, jo tomēr pie Latvijas klimata nav īsti vajadzības pēc kondicioniera. Atbildēju uz jautājumiem cik sen nestrādā kondicionieris, cik sen pildīts vai pirms tam strādāja (nestrādā vismaz 3 gadus, pildīts neatceros kad pēdējo reizi un jā – kondicionieris pirms tam strādāja) . Tad saņēmu atbildi, ka tas man maksās 20eur. 20eur likās pieņemama Cena (par kondicionieru uzpildīšanas cenām vispār nav nekādās nojausmas) un meistars ķērās pie darba. Pēc 10 minūtēm jau kondicionieris atkal pūta aukstu gaisu. Tad pie samaksas nāca lielais pārsteigums, tie vairs nebija 20eur, bet gan 45eur! Uz jautājumu, kas tad tie par jokiem, jo runa jau bija par 20eur, saņēmu atbildi, ka 20eur uzpildīšana plus 25eur gāze, jo redziet es taču esot prasījis tikai par uzpildīšanu!
Godīgi sakot bija liels pārsteigums par tik “lētiem” gājieniem no servisa puses un tā ir viennozīmīgi patērētāju maldināšana!

N

Z zilais valis 02.06.2021

Kaut kā baigi lēti. Man bez 100nieka kondicionierim neko nedara.

N Nauris45 02.06.2021

100nieks!? Varbūt pienācis laiks atvērt Google un paskatīties kādas cenas ir auto kondicionieru uzpildes tirgū? Es to tagad izdarīju! Mana samaksa adekvāta, tikai par tādu ciparu es varēju un būtu arī tālāk bez kondicioniera vizinājies!

P pagpag 02.06.2021

Āk Dievs, līdzjūtība vecīt, akta šitā tie džeki "čikājās"?! Liels paldies par brīdinājumu! Nēnē, 100taks nē, mūsu "grabažiņai" pagājšvasar bija 35... Ja man šovasar kautkur pateiktu 20, es teiktu: "jājā... a ja nopietni?" :-)

Good Intentions 02.06.2021

Vienmēr pēc jebkādas sarunas labāk uzreiz prasīt gala summu.