www.sudzibas.lv Qooqoo Slikts serviss

Qooqoo - Slikts serviss

Veicu pasūtījumu qooqoo uzņēmumā, iegādājoties sen kārotus legingus ar opciju izņemt tos viņu veikalā. Pēc dažām dienām saņēmu sms ar tekstu: “ labdien! Jūsu pasūtījums ir mūsu šourumā, strādājam pēc pieraksta
qooqoo🙂✨”
tātad, “pierakstījos” uz apmeklējumu. Neieciklēšos uz to, ka tikt šourumā ir īsts piedzīvojums, jo jāveic papildus zvani, lai iekļūtu ēkā. (nav saprotams, vai ēka ir īstā, kuras durvis, durvis izrādās ir ar kodu, kuru neviens iepriekš nepasaka)
atnākot uz šourumu, sievietei, kas atradās telpā nebija ne jausmas kas es esmu. (dīvaini, ja iepriekš bij jāpierakstās? !) tātad šai sievietei nav ne jausmas, kas es esmu un pat kāds ir mans pasūtījums. Tālāk sākas šovs, kas iemeta mani šoka stāvoklī.
Sieviete sāk haotiski meklēt manus legingus pa visiem stūriem (minūtes 5) un beigās tos izvelkt no! Viena no diviem miskastes maisiem! Kas vāļājās uz grīdas. Tālāk, viņa paziņo, ka nav maisiņa, kur tos ielikt, jo šodien viņai esot bijuši simtiem pasūtījumi. Tātad beigās es saņemu legingus, kas izvilkti no miskastes maisa bez jebkādām birkām un normāla iepakojuma.
Šoka stāvoklī esot, nezinu, kā ko tādu pieļāvu un paņēmu šos legingus. Atnākot mājās, konstatēju, ka legingi ir sliktas kvalitātes. L izmēra legingi ir caurspīdīgi pat uz xs izmēra sievietes.
Šobrīd ir nākošais etaps - naudas atgriešana, kas ilgst kopš 23. Decembra. Sola pazvanīt, uzrakstīt nākošajā dienā, u. C. Atrunas.
Žēl, ka tā notika, jo zīmols vienmēr bija paticis. Tā ir drausmīgākā pieredze manā mūžā.
Iesaku kārtīgi apdomāt, pirms kaut ko iegādāties no qooqoo:)