www.sudzibas.lv Pz2Būve Krāpšana, meļi, neuzticami cilvēki

Pz2Būve SIA - Krāpšana, meļi, neuzticami cilvēki

PZ2 Būve Sia, Rīgā, Ropažu iela 140, reğ. Nr. 40203156461.

Minētā firma nodarbojās ar krāpniecību būvniecības sfērā.

Esiet ļoti uzmanīgi, pirms slēdzat jebkādus darījumus ar šo iestādi!
Māna klientus ar lētajiem būvmateriāliem, patiesībā taisa sev otrās algas.

Sludinājumu portālos reklamējās kā būvfirma, kurai patiesībā nekā nav kā vienīgi uz ātro uztaisīta mājaslapa. Adrese reğistrēta kādā dzīvoklī. Darbojas vairāki cilvēki, kuri tendēti noslēgt līgumu un saņemt pirmo iemaksu. Tālāk mākslīgi rada darba iespaidu. Profesionāli celtnieki, meistari nav.

Skaisti māk runāt ar klientu, piemēram, tās pārstāvis madars zubergs, kurš ir galdnieks ar minimālām iemaņām.
Par šo cilvēku varat lieliski iepazīties atsevišķā sadaļā:

nekādā gadījumā neiestājaties darbā, jo trakāk bez darba līguma!
Lieliski uzmet strādniekus, sev izdevīgā brīdī. Ļoti daudz ir, cilvēkiem, parādā.
Pastiprinātu uzmanību pievērš valsts darba inspekcija un vid.

Atbilde no Pz2Būve Support Pārstāvja atbilde 28.02.2019

Labdien visiem mūsu draugiem! Mums ļoti gribetos iepazīties ar šī posta autoru personīgi. Jo no viltus profila var jeb ko sarakstīt un uzskaitīt. Dotajā brīdī Sia pz2buve vispār nestrādā. Un ir aizdomas par apmelošanu. Žēl cilvēki ka raksta muļķības un nevar nemaz pamatot kāpēc tā tas ir. Gaidīsim īsto autoru piesakāmies.

Atbilde no Pz2Būve Support Pārstāvja atbilde 28.02.2019

Kā firmu var apmelot ja tā nestrādā? Palasiet internetu,cilvēks sūdzās par visu un visiem. Sāpīgi.

K Kaadastarpiiba 28.02.2019

Ka tik neraksta tie paši,kas apzaga objektu un vēl pieprasa algu?

X XGY 03.03.2019

Ek Ekspertu eksperts 24.10.2018
Vai Jums darba līgums bija? Ja bija, varēsiet saņemt visu, ko paredzēja līgums k-vai tiesas ceļā... Iesniedziet sudzibu darba inspekcijā, piesaistiet arī arodbiedrību un novediet firmu līdz maksātnespējai un bankrotam, ja jau negrib maksāt godīgu algu strādniekiem. Ja Jums piedāvāja daļu algas aploksne, arī Vid iesaistiet. . Savāciet citu darba kolēģu sūdzības un rīkojaties..

X XGY 04.03.2019

Sveicināta Tauta! Man ar bija sanākušas tādas kā darba attiecības ar šo blēdi Madaru Zubergu. Kā izrādījās PZ2 būves pārstāvis piedāvāja vienu darbiņu,no darba līguma izvairījās bet pilnībā nenoraidīja. Rezultātā par laimi pēc nepārāk ilgi nostrādāta laika objektu iesaldēja laika apstākļu dēļ,pasūtītājs par izdarīto samaksāja bet Madars Zubergs neuzskatīja par vajadzību izmaksāt kaut vismaz daļu no darba samaksas laigan cilvēki bez sava darba bija vēl ieguldījuši savus privātos līdzekļus kā varētu sacīt,firmas izsugsmē. Tākā ļaudis esat piesardzīgi un padziļināti izpētat pie kā ejat darba attiecībās vai veicat būvniecības pasūtījumus.