www.sudzibas.lv PWC kvalitāte

PWC - kvalitāte

Cilvēki, ir taču 21 gadsimts! Teiksim NĒ vecajiem koka logiem, vecajām ārdurvīm un neizremontētajām telpām, kurās paši dzīvojat! Ja esat gatavi labi justies Latvijas aukstajos periodos un dzīvot telpās kuras Jūs varat saukt par mājām, vēršaties pie mums un mēs Jūsu dzīvi padarīsim daudz labāku!
Mēs Jums sniegsim vis labākos matreālus un vis draudzīgākās cenas!
Ja Jums ir intrese un liels gribasspēks, tad apmeklējat mūsu mājas lapu http://www.ABuve.lv un Jums viss kļūs skaidrs!

K kurmiks3 17.08.2012

Ja firma reklamejas seit, tad nekas labs nav gaidams.

Z zaptesburka 17.08.2012

Emīl, Tu kaut kā sajaucis portālus esi. Es jau saprotu, ka ss.lv un sudzibas.lv abi uz viena burta sākas, bet nu citreiz esi uzmanīgāks. Un šito labāk izdzēs, zini, kā - te tomēr tiek stāstīts par sliktām firmām un pakalpojumu sniedzējiem, tā nu savādāk kāds var padomāt, ka tā Tava firma arī brāķdarīga.