www.sudzibas.lv PVD Vienaldzība

Pārtikas un veterinārais dienests - Vienaldzība

Pilnīga vienaldzība pret dzīvniekiem, kas tiek turēti nepiemērotos apstākļos! Tas ir pierādījies gan saucot Pvd pārbaudīt sliktu izturēšanos pret mājdzīvniekiem un dzīvniekiem fermās, gan nesen redzētajā gadījumā ar Vecumnieku novadā konstatēto novārdzināto liellopu ganāmpulku. Tā vietā, lai govis ārstētu un tām palīdzētu, tiek lemts tās nokaut. Šai iestādei nauda ir svarīgāka par dzīvību!
Esam saukuši inspektorus izvērtēt sliktu izturēšanos pret dzīvniekiem un visos gadījumos, nekas netika mainīts. Dzīvnieki atstāti pie "saimniekiem" un lieta slēgta.
Latvijā trūkst iestāde, kas objektīvi un cilvēcīgi spētu izvērtēt nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, jo pvd darbinieki acīmredzami nav uz to spējīgi.
Sekojot līdzi pvd aktivitātēm, vienkārši pārņem bezcerība.

11.04.2021