pussy lounge - apkalpošana

pienāca kārtējās brīvidienas un devāmies Vecrīgas ielās. Viss bija lieliski līdz nonācām pie naktskluba pussy lounge, nē, pat tad bija labi, pie durvim laipns cilvēks paprasīja mums apliecības un atvēra durvis, patīkama mūzika, bet, protams, viss nevarēja būt tik lieliski.
Devāmies uz gardrobi nodot jakas, bija kādi divi cilvēki mums priekšā, sagaidījušas savu rindu devām jakas, bet vīrietis mūsu jakas neņēma un izlikas pat, ka mes tur neesam, viņš runāja ar kādu zolīdu pāri(vismaz izskata ziņā), bet iedomības pilnu, jo, kad mēs palūdzam šim pārim paiet maliņā uzvilkt savas majas(jo galu gala vietas bija un mes gribejam nodot jakas, kamēr viņi sita klaču) uz mums tik paskatījās un noversās.
Beidzot paņēma draudzeņu jakas, bet man paziņoja, ka neesot vietas, lai gan taja pašaja bridi no cita gala(ne jau rindas gala) meičām, kam botoksa pilnas lūpas, jakas ņēma.
tā nu jau apnikas stāvēt un es ar visu savu jaku gaju augša, mūzika laba, bet visa šī apkalpošanas lieta tik ļoti nosita garstāvokli un priekšstatu par naktsklubu, kad ilgāk par 5 minūtēm izturēt nevarēju šī uzņēmuma telpās.

Uzskatu, ka ir rūpīgāk jaizvēlas darbiniekus, īpaši apkalpošanas sfērā, jo tāda attieksme nav pieņemam pret klientu.

MacBeton 26.01.2010

Cenas gan izskatās labas!