www.sudzibas.lv Pušķi no Konfektēm Naudu paņēma, pasūtījumu neizpildīja

Pušķi no Konfektēm - Naudu paņēma, pasūtījumu neizpildīja

Nevienam neiesaku paļauties un kaut ko pasūtīt veikalā "Pušķi no konfektēm" uz E. Birznieka-Upīša ielas. Biju pasūtījusi pušķi savai draudzenei uz dzimšanas dienu. Prasīju vai uz konkrēto datumu pasūtījums būs? Veikala darbiniece pateica, ka nekādas problēmas! Iemaksāju drošības naudu. Liels bija mans pārsteigums, kad ierados pēc pušķa. Pirmkārt jau veikals bija ciet, nostāvēju pie veikala 40 min., kamēr no kaut kurienes atnāca pārdevēja. Lielākais "pārsteigums" mani sagaidīja, kad man pateica, ka mans pasūtījums nav izpildīts, jo vienkārši visi par to ir aizmirsuši!!! Kad teicu, ka tā nav mana darīšana un lai man tagad kaut ko kompensē (jo veikalā nebija neviena pušķa par man atbilstošu cenu), tad laipnā pārdevēja (man liekas, ka tā bija veikala īpašniece) pārvērtās par rupju un neiecietīgu personu. Pateica, ka viņa man varot atdot drošības naudu un "lai es vairs jūs savā veikalā neredzētu, ko Tu iedomājies man kaut ko pārmest! Уs Tevi uz šejieni vispār nesaucu... lasies!" Paņēmu naudu un gāju projām... bet veikala īpašniece vēl paverot veikala durvis man no muguras bļāva " lai es Tevi vairs šeit neredzētu".

E Evija 19.01.2008

Nu traki, ko vēl piebilst, tā jau viņa visus klientus pazaudēs. Nākamreiz pasūti pie manis..:)

L liiga 19.01.2008

Un ko tad tu gaidiiji, pastraadaatu pie itaaljiem, taadus jokus no veikala iipasniekiem redzeetu! Tur kautkaa pirmajaa vietaa, tomeer, ir darbinieks, tikai peec tam pirceejs! Var tachu samierinaaties ar situaaciju un mieriigi iet kaut kur citur, nevis kaapt uz graabeklja atkal un atkal!

M Maijbitite 25.01.2008

Mīļš sveiciens visiem! Nu tad arī es gribēju dalīties savā pieredzē! Man tiešām ļoti žēl, ka tā ir tāda. Cenšos nekad neteikt neko sliktu par cilvēkiem, bet šī ir reize, kad nevaru noturēties. Līdz šim domāju, ka mans sliktais iespaids ir tikai nejauša likteņa sakritība un mans izdomājums, bet tad, kad izraku šo rakstu netā, sapratu, ka neesmu tāda viena pati. Mani uz šo veikalu aiziet vadīja tīri profesionāla ziņkārība. Skumji, bet fakts! Tieši tāpat kā iepriekšējiem rakstītājiem, man nācās sastapties ar vienkārši necilvēcīgu attieksmi. Cienījamā dāma, mani aplūkojot no malas, secināja, ka es vispār neko nevaru šinī veikalā atļauties. Biju mēma no tādas attieksmes. Tieši tā: viņa sāka strīdu no "zila gaisa". Tikai tad, kad minēju viņai summu, par kādu vēlos pasūtīt pušķi, viņa sāka ar mani pa "cilvēku modei" sarunāties. Varu teikt tikai to, ka darbi šai dāmai ir gaumīgi, ar savu kiču (protams, viss ir gaumes lieta), bet attieksme zem katras kritikas. Atgriezties tur vairs nevēlos, kaut būtu miljonāre! Mans ieteikums: vērtējiet paši, bet es uzskatu, ka ar mīlestību un labu attieksmi veikts darbs ir pati labākā dāvana. Šaubos, vai šī dāma spēj to dot! :(