Purvciema tirgus/ Pārdevēja bļauj ka viņai sāp auss - Apkalpošana

Straupes pienotavas veikala pārdevēja uz prasību pārdot biezpienu nereaģēja. Atkārtoju to pašu krieviski, domāju ka slikti runā latviski. Man tā nav problēma. Bet! Šī pārdevēja sāka bļaut ka viņa nedzird. Pieklājīgi atkārtoju skaļāk divās valodās. Tā sākusi bļaut ka es slikti izrunāju vārdu biezpiens. Es atkārtoju šo vārdu vēlreiz. Pārdevējas kundze sāka bļaut ka es ņirgājos un jau kliedzu uz viņu. Es viņai teicu, ka neesmu vainīga ka viņai šeit Rinda un nevajag nervozēt. Tā sāka bļaut ka es kliedzu uz viņu atkal. Saku klusāk ka vajag biezpienu, beidzot. Aizmugurē stāvēja vecene dzeltenajā mētelī un sāka arī bļaut uz mani (citēju) : pārdevējai auss sāp! Vispār tas ir jāzina ja nākat uz šejieni!
Goda vārds, es apstulbu.
Neesmu konfliktu cilvēks, bet uz lidzenas vietas mani apdirša divas vecenes ne par ko. Dievs ar viņām, bet uzrakstīju tā, jo nesapratu kas tas bija! Cilvēki paliek arvien agresīvi un tas ir bēdīgi.

D

Good Intentions 27.10.2022

Pirmo reizi nākat, ka nezinat, ka pārdevējai auss sāp?

Velvetpopstar 27.10.2022

Pārdevējai sāp auss, tāpēc viņa nedzird vai slikti dzird vārdus, tāpēc jau uzreiz nevajag pielietot agresiju.