Puron SIA - Krāpšana

Dārgie draugi! Esošie, topošie un bijušie - nekad neejiet strādāt šajā apsardzes firmā! Melo, krāpj, izdomā neattaisnotus sodus - var paņemt pat līdz 300eur. Nekādas bezmaksas apmācības, pusdienas! Visgalvenais krāpnieks ir Sergejs Podgaiskis, kurš atbild par fizisko apsardzi. Algu neizmaksā laicīgi, alga var būt sadalīta 2-4 daļās. Algu neizmaksā laikus, melo, neizmaksā līdz galam! Naudu atved aploksnēs, kādam atdod, kādam nē. Pārsvarā strādā pensionāri, tie, kuriem patīk iedzert - ar to viņi ir plusā, jo var mierīgi ielikt tiem naudas sodu! Ir pats galvenais valdes loceklis Staņislavs Nekrasovs, varbūt viņš daudz ko nezin, jo notiek liela krāpšana! Strādā pa 16st, nekādas prēmija, nekādas piemaksas, kuras tika solītas sludinājumā. Pats galvenais - viņi par tevi nemaksā nodokļus, jo izmaksā minimālu summu tev un tev pašam jāmaksā no šīs summas nodokli, kā pašnodarbinātam! Tikai krāpnieku, viena melošana! Neejiet strādāt pie viņiem! Skaisti dzied, Skaisti Sola! Ja gribi aizite - paliksi bez algas, ļoti daudziem tā arī bija! Izdomā sodus, neizmaksā algu pilnībā! Darbīgi darbinieki aiziet, paliek pensionāri, kuriem darbā kļūst slikti - mego direktori ir šokā par to, zagļi ir apmierināti, aiznes daudz ko, jo ir tāda apsardze! Strādā "smaržīgie", guļošie, dzerošie darbinieki. Pārsvarā tā ir Pārdaugavā - Imanta, Zolitūde, centrs! Sia Puron ir algotie darbinieki, viņiem galvenā un sedzošā firma ir Sia Nirus k. Galvenais zaglis, afērists, krāpnieks, apmānīja darbiniekus, it īpaši pensionārus, dežurantus neizmaksāja līdz galam algu, kā arī lika sev kabatā naudu, izdomāja neeksistējošus sodus! Neapmaksāja ne atvaļinājuma naudu, ne slimības lapas, tas bija izvēlētajiem! Deva naudu aploksnē, līdz galam nebija izmaksāta alga, ar kavējumiem. Teica, ka pieprasīt naudu nedrīkstam, tikai jāgaida! Ļoti dīvaini, kur skatās valdes loceklis, kāpēc ir tāda nesodāmība Sergejam. Viņš zog visiem un liek sev kabatā. Raksta vienu algas likmi, bet patiesībā ir cita! Ir ļoti bezkaunīgs, viltīgs, puscilvēks!

Z

T taisnibascinitajs3 21.09.2022

Teica, ka pieprasīt naudu nedrīkstam. :D
Tāpēc arī nemaksā.

STUKACHS 23.09.2022

Puron apsargātajā objektā Mego, Jelgava, Pasta iela 51/6 patstāvīgi trūkst darbinieki. Man tur strādāja paziņa Edgars un šad, tad padalījās ar "komercnoslēpumiem". Darbinieku trūkst un spiež strādāt virsstundas. Par virsstundām negrib maksāt. Bija adījumi kad paziņa vergoja pat 3 maiņas pēc kārtas. Algas izmaksāja neregulāri. Teica ka strādā pat alkoholiķi jo nav kas trādā. Nesen satiku Edgaru un viņš teica ka aizpisies no šīs šaragas. Es ,būdams bez darba, pat negāju tur strādāt. Palīdzot vecīšiem no tirgus stiept iepirkumu tarbas var vairāk nopelnīt. Pats galvenais ka vecīši nekrāpj un maksā! :-)))