Pult.lv - Dekoderi

Gribēju brīdināt tos pircējus, kas vēlēsies iegādāties dekoderus Maskavas iela 332, pie PULT.LV tirgotājiem. tur notiek pircēju šmaukšana un nav iespējams apmainīt nopirktu jau nestrādājošu dekoderu. Tie izvairās no jebkādas sarunas par acīmredzamiem viņu tirdzniecības pārkāpumiem. Sarunās ir ļoti nelaipni, ja pierādu, ka tie pārdevuši beigtu preci. Esiet ļoti uzmanīgi un pārbaudiet preci uz vietas vai tā strādā.

U

K Kirstaps 23.03.2010

Nekad nebiju dzirdējis par viņiem nevienu sliktu vārdu tieši otrādi visi slavē, kā zinošus ar liberālām cenām un labu servisu.

E es 12.04.2010

Tieši tāpēc veikalā jābūt iespējai pieveinot dekoderi pie tv un pārliecināties, ka viss ir ok! Jo daudzi cilvēki mājā nemāk pareizi to visu saslēgt un veikalos saka ka neiet, bet to pārbaudot izrādād ir liela nezināšana par visu! Veikalos''Pus12'' vnm saņem ar smaidu un sīki visu izstāstīs, kā arī pieslēdz dekoderus pie tv pārbauda un ja vajag uzliek vajadzīgo valodu utt! :)

I Igo 21.04.2010

Esmu sens pult.lv klients- esmu pircis diezgan dārgas, nopietnas mantas, nav bijušas sūdzības, gluži otrādi- pēdējo reizi pat iedeva atlaidi kā pastāvīgam klientam, arī par servisu nesūdzos, droši vien autors(e) būs ar kaut ko aizkaitinājusi, , , ,

S soundcheck 21.06.2010

Ceru, ka šī sūdzība šeit nav vienīgais, ko esat izdarījusi(-jis). Jāgriežās PTAC. Un ja viņi tiešam ir vainīgi, ticu, ka jūms palīdzēs viņus sodīt. Nekvalitatīvu pakalpojumu sniedzēji ir pieraduši pie tā, ka tālāk par savas neapmierinātības mutisku izteikšanu klienti neko nedara. Tāpēc arī nebaidās. Nav ko tukši ar viņiem sarunāties, bez brīdinājuma jāpielieto "juridisks spēks". Tikai tā viņus varēs pārmācīt!

C chinatown 21.01.2011

Fakts ir tāds, ka Pult.lv, pārdot viltotas preces.

Piemēram, neeksistējušo firmu Sat Tv un Tv aparatūru.

Kas itkā skaitās kloni, bet īstenībā ir citu firmu viltojumi.

Flexbox, Digiline..un tt...

Tādu uzņēmumu nemaz neeksistē !!!

M MarinaV. 05.04.2011

digiline eto kitajskij tovar, poddelka! eto fakt.

B Boris_Riga 14.01.2015

Все совершенно правы, кто плохое писал. В этой "организации" сидит совершенно неадекватный чел, который если товар не соответствует качеству или не подходит, деньги вам не вернет, так что будьте осторожны, лучше там просто ничего не покупать, руководствуясь по моему опыту. В свое время у них много что купил, а в последний раз втерся. Товар не подходит и не соответствует заявленному, хоть выброси в мусорник. Менять на другой товар или вернуть деньги отказывается, просто ржет в лицо и говорит, что ничего не сделайте, хамит, бросает трубки и потом совсем перестает отвечать. Такое чувство, что ему не нужна ни хорошая репутация ни постоянные покупатели. Да кстати, новое их название это pultex.lv . Скорее всего, после комментария будет какой то его вброс, типа он хороший, а я плохой, но не обращайте внимания *))) Будьте осторожны и удачи вам.