www.sudzibas.lv Pulmonologs Dr. Grīsle Nekompetenta brutāla attieksme

Pulmonologs Dr. Grīsle - Nekompetenta brutāla attieksme

Nevienam neieteiktu iet pie šīs ''dakteres''. Diemžēl par ārstu viņu nevar nosaukt. Pacientus neizmeklē, sūdzības neuzklausa, vizītes laikā izsaka komentārus - ko te vispār atnācāt, ko jums te vajag. Šādām personām medicīnā vispār nevajadzētu strādāt. Iesaka lietot preparātus, kuri nepalīdz. Kad pacients lūdz citas zāles, kuras būtu efektīvākas, vispār izliekas,ka neko nedzird. Rupji un nievājoši izsakās par saviem kolēģiem ārstiem, kuri ir kompetentāki un gudrāki. Visumā ļoti augstprātīga attieksme, jo sevi laikam uzskata par Dievu, bet pacientu par idiotu. Vizītes laikā vairākkārt izsaka mājienus par vēlmi saņemt samaksu aploksnē. Tikai jautājums par ko maksāt šādai ''dakterei'' kurai par pacientu nospļauties. Beigu rezumē- nevienam neiesaku doties pie šīs ekscentriskās madāmas, jo rezultātā nesaņemsiet kvalitatīvu ārstēšanu, vien rupjus apvainojumus, sabendētus nervus un stipri tukšāku maciņu. Ne visi ārsti ir šī vārda cienīgi.

I Ilze 31.12.2017

Esmu šīs dakteres paciente - daktere ir ļoti profesionāla, laipna. Viņa skaitās viena no labākajie pulmonologiem LV. Vienīgais mīnuss - pie viņas ir milzīgas rindas, tātad labi vien ir, ka tas psihais jurģis pie šīs dakteres vairs neies.

J JurģisOzols 02.01.2018

...

K Kristine O. 02.01.2018

Diemžēl, man ari slikta pieredze ar šo medicīnas darbinieci. Sākumā pie viņas bija mans brālis, kurš teica, ka ārste viņu vispār nav izmeklējusi. Pēc tam man pašai iznāca pie viņas braukt, un ari tas pats- nekāda apskate, nemitīgi aizrādijumi, kaut kādi dīvaini komentāri uz manām veselibas sūdzībām. Vispār viņa uzvedās kā neriktīga un neadekvata sieviete. Nevienam nenovēlu būt par viņas pacientu, pilnīga šiza, lai neteiktu vairāk. Nu nav jau Latvijā palikuši normāli ārsti, visi jēdzīgie dakteri sen strādā Zviedrijā. :-)

A Antonina Strizova 20.02.2018

Доктор Грисле за замечательный доктор! Просто что- то не сложилось.

Ļoti laba, profesionāla ārste! Esmu viņu ieteikusi vairākiem paziņām.