Pulkveza Brieza iela 3 - krapnieki

si firma ir tadi krapnieki aizbraucot uz to firmu tiek piedavadi dazadi dzivokli un turpat ta saukta Ilona sazinas ar saimnieku sazinas ka var apskatities jau pec paris h iedod visu nr un saka lai zvanam saimniekam,protams ligums noslegts nauda samaksata un saimnieks nemaz uz zvaniem neatbild vairak ka 3 h ka tas iespejams ja ta saukta Ilonsa sarunaja tikties atrak saimnieks zinaja ka busim bet uz zvaniem neatbildeja vairakas h pat meta nost tel.beigas mes prasam lai iedod cita dzivokla nr jo vina radija daudz piedavajumus Ilona pasaka ka vinai nau saimnieku nr ka tie esot biroja un ka vina tik 12 sak darbu ,,un pat pati vina nau celusi tel kad zvana.iedod kadu nr beigas vina uz kuru zvanam un tas nr visulaiku izslegts zvanijam ilgi lidz pat velai naktij un neka kad pateicam vinai to vina mums pateica ka esot sazinajusies ar saimnieku un sarunajusi visu ka vina tada gadijuma vareja sazinaties ar saimnieku ja mes zvanijam un tel bija izslegts tiraka KRAPSANAS NOTIEK SAI SIEVIETEI NEVAR UZTICETIES TIK JUS APVARDOS AR SAVU LAIPNIBU .un joprojam nekadu zinu vini vairak nesuta pa dzivokliem kaut tad vini radija loti daudzus peksni nakosa diena plkst 12 kad vina sak darbu visi izzireti ka visi uzreiz vareja but izireti ja vina iepriekseja diena visus radija un nakosaja jau izzireti tas ir tirakais apsurds,,taja firma visi tie darbinieki nezin vsp neko viens saka ka brivs dzivoklis zvana atkal citam jau izirets nepilna minute gluzi viss ka sarunats,,visi vinu tur ir sarunajusi krapnieki vini neuzticieties viniem tik vienas mocibas bus,,,NEBRAUCIET UN NEUZTICIETIES SAI FIRMAI IT IPASAI TA ILONAI!!!!SAUSMAS