www.sudzibas.lv Pulksteņu veikals "Gamma" t.c. "Dole" Nelaipns, pēc alkohola dvakojošs pārdevējs.

Pulksteņu veikals "Gamma" t.c. "Dole" - Nelaipns, pēc alkohola dvakojošs pārdevējs.

Šodien nolēmu sevi iepriecināt un iztērēt Ziemassvētkos saņemto Galactico dāvanu karti. Šķirstot Galactico katalogu, ievēroju pulksteņu veikalu "Gamma" "Dolē", nolēmu doties turp. Veikala pārdevējs bija pēc alkohola dvakojošs padzīvojis kungs, kurš izskatījās uz darbu ieradies ar smagām "paģirām".
Pēc trešā parādītā pulksteņa, viņš vervelēja, vai es taisoties arī ko pirkt, vei esot atnākusi tikai mērīt.
Laikam alkohols darījis savu un šim kungam parādīt trīs pulksteņus prasīja milzu piepūli. Jutos kā Centrāltirgū, pagriezos un aizgāju. Aizbraucu uz "Galeriju Centrs" un nopirku pulksteni normālā veikalā.

C

M mja 29.12.2012