Puķu bode Ziedu veikals/ Liepāja - Drausmīga attieksme!

Ziedu veikals sāk darbu 8: 00. Caur mājas lapu jau pirms 8 saformēju steidzamu ziedu piegādi. Pati esmu no Rīgas, vēlējos pārsteigt māsu liepājnieci vārda dienā no rīta puses ar skaistu ziedu pušķi.

Plkst 8: 30 zvanīju, lai pārliecinātos, ka mans pasūtījums ir saņemts uz izdosies tik steidzamu pasūtījumu (līdz 10: 00) realizēt. Apzinājos to, ka pēdejā brīdi esmu pasūtīJusi. Bet tādēļ arī zvanīju, lai palūgtu tā operatīvi... Cerēju uz klientu orientētu servisu..

Uz telefona zvanu atbildēja samiegojies vīrietis, kurš paziņoja, ka viņam vēl kafija jāizdzer. Sāka mani audzināt, ka pasūtījumu man vajadzēja veikt iepriekšējā dienā līdz 17. Ka neko nevar apsolīt. Un viss tādā audzinošā, pārmetošā un augstprātīgā tonī, ka man pat vaigi piesarka un tiešām sajutos vainīga, ka esmu puķu bodi patraucējusi... Kad jautājošā tonī pajautāju kādēļ viņš mani tagad audzina, saņēmu pretī rupju repliku, lai es nepaceļot balsi! Lieki teikt, ka es balsi netuvu nebiju pacēlusi, jo zvanīju tomēr ar lūguma formu...

Acīm redzot šai iestādei klients nav svarīgs. Tas ko es cerēju, ka man atbildēs laipns cilvēks, kurš paskaidros pieklājīgi, ka šis tiešam ir last-minūte pasūtījums, bet mēs darīsim ko varēsim lai paspētu to realizēt. Tā vietā mani nolamāja, sarāja un sabojāja omu.

Un pēc tam māsai atstāstot situāciju, viņa kā liepājniece mācēja teikt, ka šīs nav pirmās attieksmes problēmas šai iestādei. Ka arī kāzām strādājot, šie cilvēki ir visai neatsaucīgi un lieki pirkstu nepakustina klienta labā..

I

M Marika 15.01.2021

Iesaku pasūtīt ziedus ar piegādi Liepājā interneta veikalā ZiediLiepaja.lv
Šad tad pasūtu, viss vienmēr ātri un bez problēmām 👌