www.sudzibas.lv Pudra salons Nekompetenta friziere

PUDRA Skaistumkopšanas salons - Nekompetenta friziere

Nolēmu izveidot jaunu matu griezumu un nokrāsot citādākā krāsā! Tas bija sestdien, ieejot salonā, meklēju izcenojumus, protams neatradu, eju pie frizieres, kura mazgā matus, kā no sākuma likās klientei, pilnīgi guļus, kas man jau likās diezgan dīvaini. Izsaku savu vajadzību un protams jautāju cik tas izmaksās, atbildēja, ka griešana 15 eur, par krāsošanu nezinot! Lai uzgaidot 10-15 min. , paiet laiks un nāk tā meitene kurai mazgāja un fēnoja matus, tagad sauc mani, izrādās tā bija kolēģe, bet man jāgaida, nu labi... Tālāk stāstu, ka gribu kaskades griezumu, tik ne karē! Plūkāja, plūkāja pusstundu, gala beigās - kerē, kad sāku iebilst, viņa saka, bet aizmugurē tak ir pakāpeniskais, vsjo krāsot vairs neriskēju, bet 15 eur tapat paņēma, kaut biju izteikusi neapmierinātību un čeku arī neiedeva! Galīgi garam!

Atbilde no PUDRA Skaistumkopšanas salons Support Pārstāvja atbilde 20.03.2017

Labdien!
Mums ir ļoti svarīga Jūsu atsauksme un iespaids par vizīti uz mūsu salonu. Lai risinātu radušos nepatīkamo situāciju, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 29294807.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Skaistumkopšanas salons Pudra,
Pārvalde