www.sudzibas.lv PTAC palīdzība Kāda jēga no PTAC?

PTAC palīdzība - Kāda jēga no PTAC?

Labdien.
Vēlos jautāt kā Jums ir palīdzejis PTAC risināt naudas atgriešanu?
Situācija: pasūtīju veikalā TV. Nesaņemu preci vēlamajā laikā pasūtījumu atsaucu. Nosūtīju firmai ierakstītu vēstuli. Atbildēja, bet termiņā naudu nevarēja atgriezt.
Sūdzējos PTAC. Tagad saņēmu vēstuli no PTAc, kas liek atmaksāt manu minēto summu firmai man. Bet nav nekāda termiņa norādīta kādā tas firmai jāizdara. Ko man ar to PTAC lēmumu par atmaksu darīt? :):):)

P

S Skipijs 15.07.2011

Nekāda jēga laikam.

A Anete 15.07.2011

Lūdzu pastāstiet kādu piemēru kā jums gājis šādā gadījumā?

E e 15.07.2011

Izlasi PTAL un zināsi kādā termiņā naudas ir jāatmaksā! Nu un pie viena nevajag kautrēties publiski izlikt firmu, man liekask a tas ir efektīvāks veids kā panākt dialogu, nekā PTACa piesaukšana! Es to iestādi vispār nevērtēju diez ko augstu!

A Anete 16.07.2011

Firmai jāatmaksā 30 dienu laikā, bet tā kā nav atmaksājusi iesniedzu sūdzību ptac. Bet ja firmai nav maksātnespēja, bet nav naudas ko atmaksāt? Ko tad darīt.

I Ilze 25.07.2011

Nekāda jēga, neko viņi nepalīdz...

O Osis 25.07.2011

Gribu dzirdēt reāli pozitīvu piemēri kā PTAC palīdz atgūt naudu, ja nav saņemta prece?

K Kate 21.08.2011

Pozitīvu piemēru nebūs, jo tādu nav.

D Dace 25.08.2011

murga kantoris

T ToDace 25.08.2011

No naudas viņi nepalīdz atbrīvoties?

Veidoju rakstu sēriju par PTAC. Varat šo to no manas pieredzes uzzināt par PTAC šeit: raksta I daļa http://www.rihardsplotka.lv/kadas-ir-manas-pateretaja-tiesibas/#.VyTjFNJ97IU