www.sudzibas.lv PTA apkalpošana

Sia PTA - apkalpošana

iegriezos veikalā 21.12.2011 PTA Ganību dambis 40c, Rīga, LV-1005, lai iegādātos TV par summu virs 200 LVL - sagaidīja mani konsultants, kurš vairāk atgādināja - nelaipnu apsargu, neko daudz nevarējis izstāstīt - es devos pie tā saucamajiem PTA ''pārdevējiem", kuri sagaidīja vēl nelaipnāk, lūdzu lai izstāsta par viena no piedāvātajiem TV, veikala vadītājs kurš uz lapiņas uzrakstīja, ka viņa vārds ir Andrejs ar nr 2-9414040, bija pat uzbrūkošs un agresīvs, ...kad uzņēmumi cinās par katru klientu piedāvājot augsta mēroga apkalpošanas servisu šis uzņēmums droši vien ir tik ļoti pārliecināts par savu nākotni, ka atļaujas algot tādu veikala vadītāju, kurš netikai aizbaida potenciālo klientu, taču atstāj tādu iespaidu, ka atnākot mājās par savu pieredzi šinī veikalā esmu nolēmis dalīties soc. tīklā

V

M mja 22.12.2011

biju iegajis netalu no darba veikala. pienaca konsultants, kad apskatiju 3d tv un izmeta, ka vinjampakojamais materials jau sagatavots ;)
talak jau izversas saruna par tv prieksrocibam un minusiem. par piemeru tika noraditi citi modeli. zhel, ka PTA ta nav :(

D DaigaPupola 22.12.2011

Vai tu tomer nopirki to teljuku? Tas ka tu sudzies uz apkalpošanu, tas ir tikai sekas no amerikaņu " veiksmigako pārdošanas zīnašanas" kuras metode izplatīja ta saucamos Mercuri kursos. Principa tur viss ir teoretiski, bet pārdevejs vai veikala vadītajs par vienu nakti pec "šitam mācībam" partaps par visvarenošo burvi citādi viņu atlaiz, ka veco suņuku kurš nemāk skaļi rejot un dejot pakaļkājās, uzraudzījot ienākošo klientu.