PTA/ Whirlpool AWOE 7248 - Zvans

Biju piezvanijis pa tālruni 67324469, gribēju apjautāties par precīti (paceļot klausili jaunkundze pat neatbildēja uz kurieni es piezvanīju):
1. vai saņemšu atlaidi, ja maksāšu skaidrā naudā
1. nēēēēēēēēē
2. kapēc
Atbilde
2. jūs man pajautājat vai dosiet atlaidi, es jums atbildēju ka nē, kapēc lai būtu vel jāpaskaidro
3. cik maksā piegāde uz Ādažiem
3. 15 Ls
4. kapēc tik dargi
4. jās man pajautājāt es jums atbildēju
Es kā pircējs gribētu pievērst uzmanību, ka pārdeveja vai telefona konsultante, pat nepajautāja ko es gribu iegādāties, par kādu summu un t.t.
SECINĀJUMS :
Nāksies veļas mašīnu 300 Ls apmērā pirkt citā veikalā, kur pārdevēji būs atsaucīgāki.

U Uģis riktigais 15.06.2009

Igor, bez šaubām-tāpēc jau ir arī citi veikali :)
Es ar-pirms kaut ko pērku, apstaigāju visādus veikalus un uzzinu, cik kas un kur maksā.

U Uģis riktigais 15.06.2009

re ku te paskati.

A Aleks 16.06.2009

Tikai mudaks jautas kapec ir darga piegade un nebus atlaide, katrs uznemums pats nosaka sis cenas un nav jataisnojas, kapec maksa par kadu pakalpojumu ir noteikta tada, kada ta ir. Ja nepatik, jadodas uz citu vietu un viss, nevis jacakare nervi darbiniekam ar mulkigiem jautajumiem.

P pufa 16.06.2009

A tu esi pārliecināts, ka pareizi piezvanīji? Manu tel.nr. regulāri jauca ar viena rehablitācijas centra nr., kamēr man piegriezās un es sāku tēlot attiecīgā centra menedžeri- "pierakstīju" pāris tantes uz masāžām, fizioterapijām... Nezinu, kā viņām tur viss beidzās, bet pagaidām nav bijuši šie nepareizie zvani tik daudz pa dienu, lai atkal nodarbotos ar "rūpalu" :D Tā kā, pilnīgi pieļauju, ka esi iznests cauri...
Manā krātuvē daudz visādu izgājienu pa telefonu ...

V viktos 12.08.2009

PTA-Veikals ne par ko ne atbild!Tikai reklama!