www.sudzibas.lv PTA PTA veikala bezkaunīgais personāls !!!

PTA veikala rupjība - PTA veikala bezkaunīgais personāls !!!

PTA veikals ar vērienu reklamē zemās cenas un plāšo preču klāstu. Bet, diemžēl, tikai ne kulturālo attieksmi pret klientiem.
Piezvanīju uz reklāmās norādīto tel.67220496 un vēlējos noskaidrot par konkr.preci. Nenoklausoties jaut. līdz beigām, jaunietis rupji atcirta, ka tādas preces nav un nebūs..., turpinot uzkliedza, ka pa tel.informāc.nesniedz. un nometa klausuli.
Neiesaku šo veikalu, pie tam, ka ir citas alternatīvas!!

K

R Roberts 21.05.2009

Patiešām biju sastapies ar rupjo attieksmi PTA veikalā, kad pārdevējs nevarēja man skaidri paskaidrot par LCD TV parametriem un sāka man melot par tā funkcijām es viņam noraidīju, bet viņš man rupji atbildēja un aizgāja. Personāls tur nav no labākajiem, vairāk uz to veikalu neiešu.

. ....kl 21.05.2009

NU, Klients, Ja tu tāpat jautāji, kā raksti-saīsināti, tad nav brīnums, ka tevi pasūtīja.

P pieredze 23.05.2009

nedomāju ka nu tie pārdevēji ir tik rupji:), bet nu viens gan ir galīgi garām - PTA noteikti nav lētas cenas un ja mazliet pameklē, tad analogas preces var atrast par 30% lētāk... Prptams, ja pirksi kādu knariņ par Ls 10, tad jēgas maz, bet nu pie lielāka pirkuma citur sanāk krietni lētāk! Vismaz pats es plazmas televizoru nopirku interneta veikalā par 40%!!! letāk nekā PTA - tur 42'' maksāja tolaik ls 690 bet interneta veikalā - Ls 380 - abiem Samsung garantija.. Lieki teikt, ka tas Samsung bija lētāks pat Elkorā, kur tas maksāja Ls 590... Ak jā - it kā bija gatavi dot atlaidi, bet cik lielu tā arī nekādi neuzzināju??

Drīzāk to veikalu atrast ir pagrūti jo iela un numurs kartē nav...

M MikolaNikolaenko 11.06.2009

Vienmēr ir izvele : vai cena vai atteiksme.

E Ervins 15.03.2013

pta ir vienīgā vieta, kur darbinieki tiešām var īsti tehniski izskaidrot kas kādam klientam der -cik sapratu, tur ar tehniku strādā ļaudis, kam ir pieredze vismaz 10.gadu. nevajag jaukt ar interneta veikalu, jo PTA fiziskajiem veikaliem saita nav. Tāpeec ar tāda attieksme. No visām mantām, ko pirku, man bija pieklājīga atlaide un, manā skatījumā, tā ir vienīgā vieta, kur var saņemt profesionālu konsultāciju, cik nopratu, tad citi nemaz citas vietas nemeklee, bet meklee savu pārdevju.

R riina 12.09.2014

Š.g.augustā nācās sastapties ar neprofesionālu attieksmi pret klientiem.Nekas nav mainījies!Strādā tie paši lecīgie lauku zēni!Lielās ar savu pieredzi, bet attieksme baisa...

D Dmitrijs Čeraps 29.08.2016

Ļoti rupja apkalpošana pie kases. Pēc tādas apkalpošanas visa sajūsma par iegādāto preci pazuda momentāli.

E egabal 11.10.2017

šodien veicu pasūtījumu - sagaidīju zvanu no veikala darbinieka - tagad esmu lielās pārdomās, vai gribu iegādāties preci pie viņiem - ļoti nejauki runā - tonis, attieksme, vienaldzība, neprofesionalitāte...