www.sudzibas.lv PTA Slikts serviss un nelaipna apkalpošana

PTA - Slikts serviss un nelaipna apkalpošana

Когда покупали холодильник, так-как он был последний то сразу проверили на наличие дефектов-царапин и нашли скол и потертости на одной из сторон. После дискуссии с менеджером, он нам любезно дал скидку 90 евро от цены в магазине. Скидка вполне приемлемая, на том и сошлись, и какое было удивление, когда в тот же самый день на ихнем сайте увидел, что этот же холодильник без скидки стоит так-же. После звонка и не очень любезного разговора с представителями этой компании, сошлись на том, что отменяем доставку и оформляем возврат денег.

Никому не посоветую этот магазин:

1) цены дороже, чем в других магазинах,
2) уверен, что будут проблемы если будут проблемы с товаром (ремонт, замена и тд) .
3) ужасное обслуживание.
4) неумение, нежелание или незнание как правильно общаться с клиентом в стрессовой ситуации.

Подытожим: отмена покупки на 1150 евро, потраченные 3 часа времени, испорченный день и настроение.

Можно туда ехать только если вам надо выбрать холодильник, так-как у них есть сортимент, но конечную покупку, будет дешевле и безопаснее сделать у другого продавца.

Огромное недовольство конкретным работником: martiņš brauķis тебе публичное фуй!

11.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Komentāri (2)

ю Юрий Смирнов 12.07.2020

Хороший магазин. На сайте цена уже такая без скидки ,но прадовец не следит за сайтом. У меня была такая же ситуация с trodo.lv извинились и сделали скидку. Форс мажор. А конкретно вам отказали в кредите изза ваших долгов. Вот вы и недовольны. И какое вы имеете право публиковать имена с фамилиями людей?!

A Aleksandrs 14.07.2020

1. Konrētajā situācijā nebija runa par to, ka netika piešķirts kredits, preces tika iegādātas uzreiz apmaksājot veikalā pieklājīgu naudas summu. Tas ir viens!
2. Neviens neliek pārdevējam zināt interneta veikala cenas, tomēr būtu bijis ļoti prātīgi šo ''atlaidi'' noformulēt citiem vārdiem ( es tomēr uzskatu, ka tā nav pārdevēja vaina, bet gan vadības) , bet te arī neiet runa pat par to... runa iet par attieksmi un nicīgu iztuēšanos! Tajā dienā braucām uz veikalu, lai iegādātos labas un kvalitatīvas preces, tomēr attiecīga situācija netika risināta kā pienākas.
3. Darbinieks, kurš strādā uzņemumā jau vairs nav privātpersona, bet gan kā juridiskas pārstāvniecības seja un jebkuram pircējam ir tiesības zināt ar ko viņš runā - pieklājīgā uzņēmumā bez problēmām darbinieki nosauc savu vārdu.
Kā jau iepriekš es sacīju cilvēkam ( to vārdu kuru izrunāt nedrīkst ) - jāapdomā attieksme un jāsāk lūkoties kādu kursu virzienā, jo īpaši kolēģei. Lai veicas - jums izdosies!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes