www.sudzibas.lv PTA Slikta attieksme

PTA - Slikta attieksme

Nopirku veikala kafijas aparātu Philips,teicu konsultantam ka man obligāti ir vajadzīgs tāds kurš taisa “latte” kafiju,man tika iedots aparāts,viss forši,aizbraucu mājas,atverot vaļā kasti un apskatot aparātu,konstatēju ka viņam nav šādas funkcijas.! Uzreiz tajā paša diena sazvanījos ar veikalu,un tur teica lai braucu rakstu iesniegumu uz aparāta apmaiņu. Aizbraucu,uzrakstīju,aparātu viņi atstāja pie sevis! Nākamajā diena,atzvanīja sieviete,veikala darbiniece,teica ka viss labi,samainīsim-brauciet un izvēlēties kurš jums bija vajadzīgs! Es jau sataisījos braukt,un te man zvana atkal no veikala,bet tagad puisis un saka-neko jums nemainīsim,paši vainīgi ka neapskatījāties vai tas ir tas modelis,trīs mājas tālāk sūtīja.. Sausmigs veikals-šausmīga attieksme! Ja vēlaties ko iegādāties-tad noteikti izvēlēties citu veikalu!

19.05.2021