www.sudzibas.lv PTA Nelaipna apkalpošana, preces maiņas atteikums

PTA - Nelaipna apkalpošana, preces maiņas atteikums

Zvanīju uz veikalu Sakarā ar veļasmašīnas un el. Cepeškrāsns iegādi, kā arī ar vienas preces (izlietnes) maiņu citā krāsā. Prece nav vēl pat izpakota.
Pārdevējs/konsultants, kurš uzsāka telefonsarunu bija ļoti nelaipns. Interesējos vai konkrētās preces ir pieejamas veikalā vai ir jāpasūta. Atbilde sekoja, ko jūs gribat, lai es aizeju uz noliktavu paskatīties? Iedošu jums meiteni, varbūt viņa šodien būs laipnāka. Tālāk sekoja saruna ar meiteni, tādā pašā stilā.
Nopirkto preci Pta mainīt atteicās, kaut arī pēc likuma, ja prece ir iegādāta veikalā uz vietas (ne internetveikalā) , tad atteikuma tiesības nav piemērojamas.

Neiesaku Pta veikalā pasūtīt preces.

05.02.2020

S

T Turkey901 05.02.2020

"Nopirkto preci PTA mainīt atteicās, kaut arī pēc likuma, ja prece ir iegādāta veikalā uz vietas (ne internetveikalā), tad atteikuma tiesības nav piemērojamas."

Pēc likuma viņiem Jums nekas nav jāmaina, ja nav konstatēts defekts un nav svarīgi, ir vai nav prece izpakota!

ramona 06.02.2020

Bet tak KRĀSA jāmaina...krāsa. Nu kā var atteikt? Nesaprotu ;)

T Turkey901 06.02.2020

Kāda starpība, grāmatvedības vajadzībām un noliktavas programmā atzīmēts un iegrāmatots tāds pirkums, necels augšā dokumentus, neanulēs operācijas un nerakstīs atgriešanas aktus tamdēļ, lai šo krāsu nominītu!