PT - Sētas IK - Krāpšana

Visi cilvēki, kas vēlas ap savu māju sētu, lūdzu esiet uzmanīgi. Ilgi sapņoju par to, kad beidzot būšu sapelnīju naudu žoga būvniecībai ap savu privātmāju. Meistaru Pēteri Tolku man ieteica kaimiņi, kuriem viņš arī bija veicis šos būvdarbus. Šim cilvēkam Pēterim Tolkam no Kuldīgas nedrīkst uzticēties. Cilvēki, jūs sabeigsiet sev nervus, sēta netiks pabeigta (kā manā gadījumā) , naudu būsiet samaksājuši. Un tiem darbiem, kas tiks izdarīti, kvalitāte būs briesmīga. Nelaidiet savai mājai tuvumā šo cilvēku. Darbojas kopā ar cilvēku Kristaps no Tukuma, kas gatavo stabus. Darbojas pa visu Latviju. Lūdzu, neiekrītiet šī cilvēka rokās. Sākumā solīs visu, bet rezultāts, būsiet apkrāpti. Nevarēsiet vairs viņu sazvanīt, lai pabeidz nolīgto darbu. Pagājis mēnesi kopš man ieraka stabus un ielika pasētas, tās jau krīt ārā. Uzstājīgi gribēja, lai es samaksāju pēdējo maksājumu un tikai tad ielikšot vārtus. Labi, ka man sāka rasties aizdomas, nelielu daļu savas naudas saglābu (diemžēl mazāko) , jo kā jau šajā portālā izlasīju, tad tā ir atstrādāta shēma. Sākums ļoti daudzsološs, darbi rit ātri un tad, kad klienta uzmanība tiek "iemidzināta" (jo ir tik izpalīdzīgs cilvēks) seko slikta kvalitāte, tad termiņu kavēšana un visbeidzot apkrāpšana ar naudu. Uzmanieties! Pēteris Tolks no Kuldīgas. Neuzticieties!