P.stradiņa veselībasun sociālās aprūpes koledža - Uzņemšanas noteikumi.

Gribētos tomēr pievērst uzmanību uzņemšanas komisijas netaisnīgumam, kur reflektanti ar izglītību, kura gūta pirms 1990 gadu tika konkursa kārtībā novietoti rindā pēdējie!!Jo itkā viduskolniekiem jādod iespēja iegūt profesiju.Visiem reflektantiem, pat netika dotas vienādas iespējas.(Neņemot vērā vidējo atzīmi)To pārveidojot pēc Izglītības ministrijas noteiktā reglamenta...

G

T toms 02.09.2009

luk kad tu ar savu 5inieku kas toreiz laikam bija maksimala atziime 90ajos, noliksi musdienu eksamenus uz 10nieku tad vares ari parunat par to cik ljoti vienliidziigi ir tiko beigushi skolu vidusskoleni un 20 gadus ierusejusha galva no talajiem 90ajiem.. neparproti, es neparmetu ka kad s seit butu sliktaks par kadu citu, bet ja gribi vienlidziibu tev ta ir japierada, un jebkura vieta prieksroku dos jaunam svaigam produktam nevis vecam.. mana māte arī bija teicamniece savos laikos, tgd es domaju ka vinjai sagādātu milzīgas grūtības izrekinat sakumskolas teksta uzdevumus... nerunasim par valodam kas aizmirstas visatrak ilgi nelietojot :)

Ko pārdzīvot.Latvijā slēgs vairākus Soc aprūpes centrus, skolas, slimnīcas.Palikušajās iestādēs mazinās gultas.Algas vēl cirps un cirps.Darbu bez pieredzes medicīnā neatrast ne Latvijā, ne ārzemēs.Pat sanitāres darbu ne.Ja neieliks pa blatu.
Ar visu jaunību un profesiju, darbu tas nedod.
Naudas nav klientiem un valstij ne tik!