www.sudzibas.lv Psihoterapeite Ieva Lapiņa Rupja attieksme pret klientu

Psihoterapeite Ieva Lapiņa - Rupja attieksme pret klientu

Psihoterapeitei Ievai Lapiņai ir rupja attieksme pret klientiem, kas noteikti atbaida jaunos klientus. Psihoterapeitei ir haoss apmeklētāju uzskaitē un viņa bļauj uz atnākušajiem pakalpojuma saņēmējiem.
Konkrēts piemērs 09.02.2014. Mana draudzene, kas ilgi un rūpīgi izvēlējās psihoterapeitu, izvēlējās šo kundzi - Ievu Lapiņu pēc atsauksmēm internetā (visticamāk, ka vairumu atsauksmju viņa ir rakstījusi pati). Sarunāja konsultāciju plkst. 14:30. Ierodoties uz šo konsultāciju (cilvēks iet pirmo reizi mūžā pie psihiterapeita) sagaida Ieva Lapiņa un bļaujot paziņo, ka šodien vairs nevienu nepieņemot, jo esot pieraksts. Kad cilvēks paskaidro, ka ir pierakstījies, bļaušana turpinās. Tikai pēc laika Lapiņas kundze noskaidro, ka tiešām ir pārpratums un ka tomēr varot pieņemt. Vai pēc tādas psihoterapeites bļaušanas vairs ir vēlme saņemt viņas pakalpojumus?
Aicinu visus uzmanīties no kundzes, kura psihoterapeitiem neraksturīgi bļauj uz saviem klientiem un nespēj saorganizēt savu klientu plūsmu. Vismaz ja meklējat psihoterapeitu, pie kura iet pirmo reizi dzīvē, noteikti neizvēlaties Ievu Lapiņu, jo var nākties ļoti sabojāt ne vienu dienu vien un radīt sev priekšstatu, ka vairums psihoterapeitu ir bļaujoši nelieši (kas protams tā nav).

I Ie.Lapiņa 23.02.2014

Šajā "sūdzībā" 95% ir melīgas dezinformācijas, ko var traktēt kā apzinātu neslavas celšanu. Aprakstītajam notikumam ir arī neitrāla lieciniece, kas to varētu apliecināt atšķirībā no šīs sūdzības autora, kurš nebija notikuma aculiecinieks un acīmredzami neapzinās šādas apmelošanas iespējamās sekas! Ieva Lapiņa