www.sudzibas.lv Prūšu nams. Viesnīca Viesu aprunāšana darbinieku vidū

Prūšu nams. Viesnīca - Viesu aprunāšana darbinieku vidū

Sveicināti, cilvēki! Vēlējos pastāstīt par "Prūšu nams. Viesnīca." situāciju.Sāksim ar to, ka tiek prasīta neadekvātas meneša maksas no studenta - 115 EUR. Un man ir radies jautājums - par ko es maksāju? Pēc būtības sanāk, ka es maksāju par gultasvietu, dušu, kura ir kopēja un par tualeti, kura smird pēc cigaretēm un par to, ka viesnīcas darbinieki aprunā mani?! Es neuzskatu, ka tas ir viensīcas darbinieku cienīga rīcība. Ko tik es nedabūju dzirdēt... Nosaukšu tikai vienu no piemēriem - Ka es un mana ģimene esam no Amerikas un ka esmu bēglis. Es pat pieļauju domu, kā šādas baumas radās. Uzskatu, ka cilvēkam, kurš strādā ar cilvēkiem, ir jāzina latviešu valoda. Bet šī darbiniece runā krieviski un es, diemžēl, nesaprotu krievu valodu. Es uzskatu, ka šo darbinieci vajadzētu atlaist ne tikai latviešu valodas nezināšanas dēļ, bet arī tas, ko viņa apkār "kladzina". Man pirmā komunikācija ar šo darbinieci sākumā bija šāda - Pasveicinaju viņu, tad viņa man kaut ko krieviski sāka prasīt un tad es teicu, ka nesaprotu. Tad viņa teica krieviski, ka neko nesaprotot. Tad es sāku runāt angliski. Tad kaut kā viņas jautājumus atrisināju... Un tad man ir skaidrs, no kā radušās šī nepatiesā informācija par mani. Un sanāca dzirdēt ļoti nepatiesu un aizvainojošu informāciju.Par šo viesnīcu man domas ir mainījušās un uz slikto pusi.

J

Komentāri (1)

V viktors 18.04.2016

Neviens neliek Tev tur dzīvot. Atrodi ko labāku. Vienkāršs diedelnieks par kapeikām grib komfortu. es viņu vienkārši izmestu ārā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes