Province

Kafejnīcā "Province" apmeklētājus uzskata par nejauši ieklīdušiem salašņām,kurus var dzenāt kur vēlas.Jau pēc atnesto kafiju izdzeršanas,gaidot salātus,pēkšņi pienāk oficiante un paziņo,ka ,lūk īpašniekam būšot tikšanās un viņš gribot,lai mēs atbrīvojam galdiņu,jo no tā esot visjaukākais skats!!!Protams,šis īpašnieks atnāca tikai tad ,kad mēs nu jau pie cita galdiņa bijām paēduši savus salātus.Kretīnisms ir tajā apstāklī,ka pirm tam nekas nebija ne teikts ,ne arī pēc tam kāds atvainojās.Šis te pseidofranciskais ūķis nav tā vērts,lai cilvēki tiktu pazemojoši dzenāti kautkādu mistisku "īpašnieka" iegribu dēļ.Tad jau ,lai slēdz savu iestādi apmeklētājiem un tiekas ar ko un kur grib.Vienkārši ļoti neērta situācija sava viesa priekšā,jo tādi"jociņi" nav pat pieredzēti NVS valstīs.

A a 06.12.2007

slish ti, Kozjol(ili Koza)!!! hodi ZHRATJ v pelmennuju! a PROVINCE eto voobs4eto franc. restoran. Ja naprimer tam sidela o4enj 4asto, vino- super, eda super, devushki oficiantki O4ENJ dobrozhelateljnie.