Protēziste Elīna Bauma Stomotoloģijas Institūts - Nesaprotu, kā dabūja diplomu

Ārkārtas gadījumā veicu pierakstu pie šī ārsta, lai vnk savienotu zobus ar pagaidu materiālu.
Maketi, materiāls viss jau gatavs un lîdzi, iepriekš pajautāju pa telefonu, ka tik nepieraksta pie studenta.
Rezultātā pat nevarēja atrast iespèju pielīmēt nokritušo pagaidu plombi.
Smieklīgi un bēdīgi, ka strādā tik neprofesionāli ārsti.
Nepakatrējās paņemt arī naudu par vizīti.

Z

E ELLIO 11.06.2019

Ne Jūs cienītā autore, diplomu izsniedzāt, tā ka paturiet savus spriedelējumus pie sevis. Pasaules traģēdija, izkritusi pagaidu plombe! Pasaules gals klāt-dzīvības jautājums! Vispirms varbūt vērts sākt rūpēties par zobiem,lai tos nebūtu jāprotezē?

C critical thinker 11.06.2019

savus pilnīgi vienādos spriedelējumus pie ikviena ieraksta par zobārstniecību pats/pati paturi pie sevis. un sūdzībā nekas nav minēts par pasaules traģēdiju.
ne jūs zināt, cik gadu cienījamai autorei, ne kas ar viņas zobiem noticis un kā viņa rūpējas/usies par tiem. atradusies te tīmekļa diagnostiķe.

E ELLIO 11.06.2019

Kā nu bez Tevis Critical tninker!
Kas Tev liedz apgūt zobārsta profesiju un sākt saprast kas ir kā?

C critical thinker 11.06.2019

ja es apgūtu vismaz higiēnista kvalifikāciju, es arī varētu nekoptus zobus pa internetu diagnosticēt? tāpat kā Tu?

E ELLIO 12.06.2019

Vēl sāc stāstīt muļķības par ģenētiku un grūtnieču sliktajiem zobiem, kurus apēd bērni. Tici man tādas muļķības nemāca ne bigiēnistiem, ne zobārstiem. Un man nekas nav jādiagnosticē internetā,lai saprastu,ka zaudēts zobs gandrīz 90 procentos ir paša cilvēka nolaidība.

C critical thinker 18.06.2019

viss, ko es stāstu , ir, ka Tu laid tādu gudreli un nemaldīgo, ka jebkuram citam īstam ārstam ausis novīstu.

C critical thinker 18.06.2019

hmm, es kaut ko tādu stāstu?
un ko pastāstīsi par manu izrauto gudrības zobu, kas bija pilnīgi nevainīgs no ārpuses, bet iekšpusē spieda sakni blakuszobam? kādu uzdirsienu Tu varētu man veltīt?

E ELLIO 20.06.2019

Nu trakas lietas ar Tevi. Gudrības zobi dzīvot traucē. Tas tāpēc,ka divreiz gadā nepameklē zobārstu.:DDD