www.sudzibas.lv Prostitūta nekvalitatīvs pakalpojums

Prostitūta - nekvalitatīvs pakalpojums

Neesmu apmierināts - paņēma naudu, bet pakalpojums nebija līmenī - http://www.sexriga.lv/lv/reviews/zoom/17684/katjuxa-real-26753731

Vispār nav normāli tas!

K

в Вacя 12.03.2011

Nezinu ko pat teikt, bet Zinaidai noteikti būs ko piebilst. Tiekamies vakarā šajā sūdzībā.

Z Zinaida 12.03.2011

Oi, a ja vecerom ne mogu, sama na panelj idu

V Vaņa 12.03.2011

Hi, hi, hi!
Uzraksti iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centram! Varbūt tie Tev varēs palīdzēt!!!

č Čoms 12.03.2011

Šeit jums sīkie fašisteļi, kas rakstāt zem svešiem nikiem īstā vieta, jo prostitūtas ir un paliek prostitūtas.

M muziks 12.03.2011

neviens nav trapijies pie danas cielavas?sakot, ka aptiira pa pilnu programmu, apdzirda:(

S Smiekligi 12.03.2011

Paskaidrosu, tev, Com, ja gadiijumaa nesaproti - par fasistiem latviesus sauc krievi, kuri nevar paardziivot, ka latviesi 700 gadu bija vaacu juugaa, ne krievu. Tu izklausies peec latviesa, ljoti neapmierinaata latviesa. Tev peec scenaarija bija jaablauj par krievu okupantiem, bet tu laikam kaut ko sajauci un pats savu tautu par fasistiem sauc. Varbuut vajag nokaapt no korkja pirms raksti vai ari apmeklet specialistu, jo tavi kompleksi ir sasniegusi ekstremu apmeru..

č Čoms 12.03.2011

Tiešam ir smieklīgi, kad viens plikadīda sāk mani mācīt patriotismam, kurš man sāka iet mazumā kopš 1991 gada.Es jau rakstīju, ka vislielākie patrioti ir tie, kuri pie katra jauna saimnieka bezz ziepēm lien to siltajos dupsīšos.Pieklājības pēc būtu latviešu valodu ieinstalējis datorā, patriots, tiešam smieklīgi HAHAHA! Nu jā jaunajiem saimniekiem alfabētā tādu burtu nav!Es labprāt savām rokām aizraidītu uz elli kādus 10 budžus, lai tikai pagriezru laiku vismaz 21 gadu atpakaļ.Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju, pensionārus ieskaitot domā tieši šadi, un jums zagļiem un shēmotājiem tas nav pieņemami, tādēļ, kad visu esat izzaguši un izlaupījuši bļaujat skaļā balsī :Krievi nāk, lai sanaidotu tautu, jo duļķainā ūdenī labāk noķert zivis, šinī gadījumā novērst tautas uzmanību no Latvijas turpmākās izzagšanas.Laikam jums, salašņām nepatīk taisnība, ja jau pilnu internetu esat piedirsuši zem svešiem nikiem.

J Joske 12.03.2011

Pipec! Pat pie sūdzības par prostitūtu pakalpojumiem nacionālais jautājums tiek cilāts! Stilbeņi!!!

č Čoms 12.03.2011

Joske, neņem galvā, viekārši kaut kādi smerdeļi bija aizdirsuši visu internetu, rakstīdami zem svešiem nikiem, un par lielu brīnumu šie paši atsaucās, tā parādot, ka no patriotisma ir palikusi vien prostitūcija.

H hihi 13.03.2011

HA, kaa tad tas seksa pakalpojums nebija limenii? Negribeeja suukaat vai ljaut izdraazt pakaljaa? haaaaa haaa haaaa